Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Kultura i sztuka > Pracownie Artystyczne > Galeria Sztuki RYNEK 7

Galeria Sztuki RYNEK 7

Dane teleadresowe:

Rynek 7
Andrychów 34-120
Telefon: 502 840 347
Strona internetowa: www.annaartgaleria.pl
Gadu-Gadu: 10393934

Opis:

Pracownię ceramiczna "anna-art"  tworzy przeróżne rzeźby, dodatkowo Anna Płonka prowadzi Galerię Sztuki Współczesnej "Rynek 7" w Andrychowie, która mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy vis a vis Kościoła św. Macieja.
Okresowo urządzane wystawy są nie tylko prezentacją artystów, ale dają również okazję do bardziej bezpośredniego kontaktu naszych gości z twórcami. Już od ponad roku, galeria zajmuje się organizowaniem cyklicznych wystaw znanych i obiecujących artystów.
Ale Galeria Rynek 7 to nie tylko miejsce wystawiennicze - zajmujemy się sprzedażą ceramiki artystycznej i użytkowej, malarstwa, rzeźby, szkła, grafiki...

Galeria ma w swoich zbiorach współczesne malarstwo, rzeźbę,ceramikę szkło i grafikę szeroko uznanych artystów, ale również promuje obiecujących twórców młodego pokolenia,jak również twórców zapomnianych, charakteryzujących się zmysłem i talentem artystycznym.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, szukających oryginalnych prac do prywatnych wnętrz, jak i do firm chcących podwyższyć standard wystroju przestrzeni zawodowej.

Z A P R A S Z A M !!!

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2722
galeria sztuki, ceramika artystyczna, rzeźba, malarstwo,szkło artystyczne i użytkowe, sztuka, design, upominki, prezenty, Pracownie Artystyczne, Upominki,Galeria Sztuki RYNEK 7 Andrychów, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.731 s