Słowo (np. pizza):
Miasto:

Arguss

Dane teleadresowe:

Kamińskiego 19
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 444-64-46
Telefon: 501 055 900
Fax: 33 444-64-49
Strona internetowa: www.arguss.pl
Gadu-Gadu: 8759051

Opis:

Agencja Nieruchomości ARGUSS świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości, koncentrując swoje działania na rynku Bielska-Białej i okolicy. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz budynków mieszkalnych, oferując Naszym Klientom kompleksową usługę w tym zakresie, rzetelność i dyskrecję.

Gwarantujemy wysoką skuteczność sprzedaży i wynajmu powierzonych nam nieruchomości. Nasz profesjonalizm potwierdzają licencje zawodowe UMiRM nr 2483 i 7228, a także stale rosnąca rzesza Klientów zadowolonych z naszych usług. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Oferujemy kompleksowe pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, wynajmie mieszkań i budynków mieszkalnych, a także działek i nieruchomości komercyjnych na terenie Bielska-Białej i okolicy. Pomagamy w wykupie, przekształceniach i oddłużeniach nieruchomości. Dzięki stałej współpracy z takimi bankami jak: Multibank, Millenium, PeKaO S.A., Kredytbank, Santander Consumer Bank i innymi, Naszym Klientom możemy zaproponować szeroką gamę kredytów hipotecznych na zakup i remont nieruchomości.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
nieruchomości bielsko, sprzedaż, wynajem, mieszkania bielsko, domy bielsko, agencja nieruchomości bielsko, lokale bielsko, komercyjne bielsko, arguss bielsko, Agencje nieruchomości, Arguss Pośrednictwo w Obrocie i Zarządzanie Nieruchomościami, Kredyty Hipoteczne Bielsko, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.671 s