Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Finanse > Biura rachunkowe > Attar Group Sp. z o.o.

Attar Group Sp. z o.o.

Kategoria: Biura rachunkowe

Dane teleadresowe:

Michałowicza 60
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 499 01 09
Telefon: 33 499 01 14
Fax: 33 499 01 20
Strona internetowa: www.attar.eu/kadry/index.php

Opis:

Działamy na rynku od 20 lat prowadząc znaną sieć salonów płyt DVD i blu-ray Video World.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagającym odbiorcom, oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu prowadzenia kadr i płac, gwarantując współpracę opartą na profesjonalnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Podążając za ciągłymi zmianami, korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Działamy w oparciu o nowe technologie, usprawniające procesy pracy, stosując wyspecjalizowane programy informatyczne.

Jednym z atutów przekazania kadr i płac na zewnątrz firmy, jest uwolnienie przedsiębiorcy od konieczności budowania działu personalnego i administracji wszystkimi procesami zachodzącymi w tej dziedzinie, a tym samym oszczędność czasu i ponoszonych nakładów.
 
Naszych klientów zewnętrznych obsługujemy z taką samą dokładnością i zaangażowaniem jak klientów wewnętrznych firmy. Dążymy do budowania pozytywnej i długotrwałej relacji.


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2669
prowadzenie kadr, prowadzenie płac, prowadzenie kadr i płac, outsourcing kadr i płac, outsourcing HR, kadry, płace, kadry i płace, Biuro rachunkowe Attar Group Sp. z o.o. Bielsko, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.734 s