Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Gastronomia > Catering > Catering weselny - grupa Witkowski

Catering weselny - grupa Witkowski

Dane teleadresowe:

Karpacka 247
Bielsko - Biała 43-316
Telefon: 33 811 23 29
Telefon: 506 038 247
Telefon: 506 038 390
Strona internetowa: www.catering-weselny.com.pl

Opis:

Nasza firma Catering-Witkowski, jest firmą działającą od kilku lat na rynku usług cateringowych. Naszą bazę stanowi długoletnie doświadczenie zdobyte na gruncie produkcji żywności oraz doskonale przygotowana kadra.

Profesjonalizm jest gwarantowany wykształceniem gastronomicznym jak i wieloletnim doświadczeniem szefa kuchni, który swój kunszt mistrzowski zdobywał pracując w najlepszych bielskich restauracjach oraz prowadząc przez dwie dekady zakłady cukiernicze oraz wędliniarskie.

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć typu wesela, komunie, uroczystości rodzinne i firmowe. W naszej ofercie łączymy tradycyjną polska kuchnię z nowoczesnymi trendami występującymi w europejskiej gastronomi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
catering bielsko-biała, catering na wesele, catering weselny, organizacja uroczystości, organizacja wesel, wesele menu ,Catering,Organizatorzy imprez,Catering weselny - grupa Witkowski katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.698 s