Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Budownictwo > Dachy > System Ochrony Przed Gołębiami TOSU

System Ochrony Przed Gołębiami TOSU

Dane teleadresowe:

Bystrzańska 46
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: (33) 821 80 78
Telefon: 0 601 157 223
Telefon: 0 605 076 827
Strona internetowa: www.tosu.ig.pl

Opis:

Firma Tosu powstala w 1997r i jest przedstawicielstwem niemieckiej firmy zajmujacej sie profesjonalnym zabezpieczaniem obiektów budowlanych przed gołębiami.

Produkt firmy Tosu - elektryczny system ochrony obiektów jest chroniony patentem.Na terenie Polski firma Tosu posiada prawo do wyłączności w zakresie zbytu i montażu elektrycznego systemu ochrony przed gołębiami.

W swojej ofercie firma Tosu posiada również:
-mechaniczny system ochrony obiektów za pomoca taśm
-optoakustyczny system
-system mgławienia tosu reto 50
-siatki zabezpieczające

W okresie swojej dzialałności firma Tosu wykonała wiele montaży elektrycznego systemu zabezpieczenia obiektów.Opinie użytkowników wskazują na 100% skuteczność zamontowanego systemu dzięki profesjonalizmowi i staranności z jaką został zamontowany system, wysokiemu poziomowi usługi i użyciu materialów najwyższej jakości.Swiadczą o tym opinie i wypowiedzi naszych klientów.

W wielu naszych miastach gołębie są wizytówką, jak również przyjaciółmi dzieci i ludzi starszych, którzy dzielą się z nimi okruchami chleba, czy bułki.
Tak są postrzegane gołębie przez wiele osób, które nie dostrzegają zagrożenia jakie niesie za sobą zadomowienie się gołębi na naszych dachach, strychach, gzymsach, parapetach okiennych, rynnach, czy balkonach.
W celu bronienia się przed gołębiami wymyślono wiele systemów mających na celu ochronę ludzi i budynków.
Charakteryzują się one różną skutecznością i różnym stopniem szkodliwości dla ptaków.
System taśm o kolcach metalowych lub plastikowych, jest zabezpieczeniem nie do końca skutecznym, gdyż pod ciężarem gołębi taśmy ulegają wygięciu, co również nie jest bez znaczenia, ponieważ gołębie kaleczą się.
Jak można się domyślić, nie jest to humanitarny sposób obchodzenia się z tymi sympatycznymi ptakami. Dlatego firma TOSU opracowała elektryczny system zabezpieczenia obiektów przed gołębiami. System został sprawdzony w wielu państwach Unii Europejskiej, dlatego wieloletnia praktyka i doświadczenie w ich montażu, jak również skuteczność działania, pozwala na zapewnienie Państwu wieloletniej gwarancji i 100% skuteczności w miejscach montażu.

Miło nam poinformować Państwa, że elektryczny system TOSU otrzymał nominację i wyróżnienie na PRODUKT ROKU 2001 organizowany przez wydawnictwo MURATOR. Doceniono walory użytkowe systemu, nowatorstwo rozwiązań technicznych, oraz jakość.
100% skutecznośc i wieloletnia gwarancja, skłoniła wielu inwestorów m.in. z Gdańska (Dwór Artusa, Kamienica Złota, Czerwona), z Kielc (Świętokrzyska Kasa Chorych), z Legionowa (Apteka), z Bielska-Białej (Ratusz)
oraz Warszawy (Zamek Królewski, BTC Metro Office Center, Kościół na Ursynowie) do wybrania tego właśnie sposobu zabezpieczenia swojego obiektu.

Mapa:


bladzmiana

Komentarze

Zabezpieczenie przed gołebiami
Data: 2012-02-14 Autor: nie zarejestrowany ~Barbara Broda
Proszę o informację czy Państwo montujecie siatki zabezpieczające przed gołębiami tj.balkon. Z poważaniem Barbara Broda

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2708
Firma Tosu Bielsko-Biała, ochrona przed gołębiami, Dachy, Usługi budowlane, System Ochrony Przed Gołębiami TOSU Bielsko, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.838 s