Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Rozrywka > Dyskoteki i kluby > Studencki Klub Miasto

Studencki Klub Miasto

Dane teleadresowe:

Plac Mickiewicza 2
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: (33) 822 18 41
Strona internetowa: www.facebook.com/klubmiasto

Opis:

Klub Miasto to kontynuacja idei, wspólnych wartości i sposobu postrzegania kultury przez młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic, które zrodziły się, a potem złożyły na wyjątkowy sukces miejsca o nazwie Rock Galeria. Po zamknięciu części koncertowej klubu Rock Galeria, nastąpiła swoista pustka na kulturalnej mapie miasta, szczególnie jeśli chodzi o możliwości prezentacji swoich dokonań przez młodych bielskich artystów. W tym tygodniu odbędzie się ostatnia impreza w kultowym klubie przy ul. Staszica 7. Koncertów nie ma już od roku. Co prawda po zamknięciu klubu i ostatniej imprezie nadal w tym miejscu będzie funkcjonował Pub, ale to już nie będzie to z czego Rock był znany. Jednak, jak mówi powiedzenie coś się kończy, a coś się zaczyna.

Nowy Klub będzie nosił nazwę Miasto. Właściciele postanowili kontynuować działalność koncertową, artystyczną i klubową w zupełnie nowym miejscu. Klub Miasto otwiera się na Placu Mickiewicza 2, w Parku Włókniarzy, w miejscu dawnego Klubu Autyzm, w którym w latach 90-tych również organizowano dziesiątki koncertów i wydarzeń związanych z muzyką alternatywną. W tym miejscu powstała również w późniejszym okresie dyskoteka Queen, którą na pewno wielu Bielszczan kojarzy.

Klub Miasto ma być jednak przede wszystkim klubem studenckim z prawdziwego zdarzenia, który będzie integrował młodych ludzi w ramach wielu przedsięwzięć i imprez organizowanych w nowym klubie. Planowane są koncerty zarówno gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i muzyków tworzących i działających w lokalnym środowisku. Jednak koncerty i imprezy klubowe to nie wszystko. Właściciele planują w nowym miejscu organizować cyklicznie wernisaże, wystawy, projekcje filmów oraz ciekawe wydarzenia z pogranicza różnych dziedzin sztuki. Na Placu Mickiewicza nie zabraknie również okazji do interesujących spotkań, dyskusji i rozmów z autorami książek, publicystami oraz twórcami filmów.
 

550m2 - W miejsce ciasnej i ograniczonej przestrzennie Rock Galerii Bielszczanie będą mieli więc wkrótce zupełnie nowy klub, który dysponuje powierzchnią aż 550 m2. Ucieszą się zapewne wszyscy Ci, którzy narzekali na zbyt duże tłumy przy ul. Staszica. Po za tym właściciele zapewniają, że w Klubie Miasto powrócą wszystkie kultowe wydarzenia, które cieszyły się ogromną popularnością. Jesienią powrócą więc Mistrzostwa Karaoke z muzyka na żywo. Powróci także organizowany już od lat 80-tych bielski konkurs młodych zespołów rockowych – Rockosz. Możemy też już ujawnić, że w kwietniu w Klubie Miasto odbędą się eliminacje do Przeglądu Zespołów Studenckich – Juwenalia 2016. Zwycięzca zagra na wielkiej scenie Juwenaliowej.

Jak twierdzą właściciele Klubu Miasto miejsce znajdzie się dla wszystkich więc już dziś zapraszają do współpracy muzyków, artystów, fotografików, filmowców, zespoły, organizatorów imprez, fundacje i stowarzyszenia do współpracy. Kontakt: bbmiasto@gmail.com

Twórcy klubu mimo ogromnych kosztów remontu i wyposażenia zapewniają, że również atrakcyjne cenowo menu znane z Rock Galerii pozostanie bez zmian. Dla wielu właśnie to było największym atutem lokalu, bo trzeba wiedzieć, że prawie wszystko kosztuje tam symboliczne 5 zł. Tak proste menu sprawia, że większość klientów z uśmiechem na twarzy sięga do portfela i nie tylko wraca, ale zwykle przy następnej wizycie przyprowadza również swoich znajomych.


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2695
studencki, klub, muzyczny, miasto, bielsko, biała, koncert, imprezy, wydarzenia, kultura, plac mickiewicza, bielsko-biała, zespoły, karaoke, muzyka ,Dyskoteki i kluby,Puby,Studencki Klub Miasto katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko