Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Medycyna i zdrowie > Gabinety lekarskie > InterMediCo Sp. z o.o.

InterMediCo Sp. z o.o.

Dane teleadresowe:

Grażyńskiego 14
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 444 68 64
Strona internetowa: www.intermedico.pl

Opis:

 Spółka „InterMediCo” to skrót od International Medical Company. Zajmuje się ona sprzedażą ekskluzywnych produktów, których głównym celem jest poprawa zdrowia Naszych Klientów oraz jakości ich życia. W codziennej pracy firmy dokładamy wszelkich starań, aby najważniejsze dla nas osoby – Klienci, byli zadowoleni z produktów oraz świadczonych przez firmę usług. Zarówno w naszym życiu osobistym, jak w pracy zawodowej drogowskazem, który wyznacza kierunki działań są zasady etyczne.
Dobro drugiego człowieka, a w szczególności jego zdrowie jest wartością absolutnie nadrzędną, dlatego staramy się dbać o nie jak najlepiej. Chcemy traktować Klienta, jako partnera na całe życie.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2708
diagnostyka, badania, zabiegi rehabilitacyjne, porady lekarskie, zabiegi odnowy biologicznej, preparaty odchudzania, preparaty odkwaszające, suplementy Helfix, abinety lekarskie,Rehabilitacja, InterMediCo Sp. z o.o. katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.712 s