Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Budownictwo > Instalacje > Grupa Pulsar Sp. z o. o.

Grupa Pulsar Sp. z o. o.

Dane teleadresowe:

Legionów 26-28
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 486 62 72
Telefon: 601 973 177
Strona internetowa: www.grupapulsar.pl

Opis:

Grupa Pulsar zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z projektowaniem, dostawą, montażem i utrzymaniem instalacji fotowoltaicznych zarówno dla domów jak i dla firm oraz biznesu. W naszej ofercie znaleźć można gotowe przykłady instalacji fotowoltaicznych, które chętnie dopasujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy także możliwość kupna paneli fotowoltaicznych czołowych światowych producentów oraz falowników dla fotowoltaiki zarówno polskiej produkcji jak i zagranicznych. Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych falowników polskiej firmy Spirvent oraz systemów mocujących dla fotowoltaiki firmy CORAB W zakres naszej działalności wchodzi także dystrybucja i integracja systemów automatyki przemysłowej firmy Mitsubishi Electric. Oferujemy falowniki dla przemysłu, serwonapędy, sterowniki PLC oraz projektowanie, uruchamianie i wdrożenia kompletnych instalacji, linii oraz rozwiązań produkcyjnych.
Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku, w formie spółki z o.o. istniejemy od roku 2012. W roku 2017 poszerzyliśmy działalność co wiązało się ze zmianą nazwy z BINT Sp. z o. o. na obecną nazwę Grupa Pulsar Sp. z o. o.
Działamy na terenie województwa śląskiego, głównym obszarem naszej działalności jest Bielsko-Biała i jego okolice. Cechuje nasz innowacyjność, otwarte podejście na klienta oraz nowoczesne spojrzenie na obszary naszej działalności.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2708
Instalacja fotowoltaiczne dla domu, Instalacje fotowoltaiczne dla firm, Panele fotowoltaiczne, Panele słoneczne, Falowniki dla fotowoltaiki, Systemy mocujące dla fotowoltaiki, Projekt dostawa instalacja serwis i utrzymanie instalacji fotowoltaicznych, Falowniki, Serwonapędy, Sterowniki PLC, Projekty sprzedaż uruchomienie i wdrożenie kompletnych instalacji linii i rozwiązań produkcyjnych,Instalacje,Maszyny i urządzenia,Grupa Pulsar Sp. z o. o. katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.663 s