Słowo (np. pizza):
Miasto:

Joko-Dent

Dane teleadresowe:

Al. Armii Krajowej 180 180
Bielsko - Biała 43-316
Telefon: 33 816 22 65
Telefon: 600 834 843
Strona internetowa: www.joko-dent.pl/

Opis:

 Nasze centrum stomatologiczne Joko-Dent powstało w 2005 roku i od tam tej pory nieustannie się rozwija. Świadczymy usługi stomatologiczne dla każdego. Nasi dentyści doszkalają się ciągle, aby poznawać nowe metody leczenia i nie tylko. Sprzęt jakim dysponujemy, to jedne z bardziej zaawansowanych urządzeń. U nas pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Dbamy o jego kmfort i bezpieczeństwo.
W naszej ofercie znajdziesz midzy innymi stomatologie dziecięcą, estatyczną, zachowaczną, protetykę, implanty, chirurgie stomatologiczną oraz wybielanie zębów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. 

bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2710
Dobry dentysta, stomatolog bielsko-biała, centrum stomatologiczne, implanty,Kliniki prywatne,Gabinety lekarskie,Joko-Dent | Dentysta Bielsko-Biała katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.649 s