Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Medycyna i zdrowie > Kliniki prywatne > Ortodoncja Becker

Ortodoncja Becker

Kategoria: Kliniki prywatne

Dane teleadresowe:

Aleja Armii Krajowej 193
Bielsko - Biała 43-309
Telefon: (33) 815 15 15
Telefon: 0 697 15 15 15
Fax: (33) 816 93 24
Strona internetowa: www.ortodonta.info.pl

Opis:

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenei zawodowe. Leczymy za pomocą różnych aparatów:

Aparaty stałe naklejane są na zęby na cały okres leczenia ortodontycznego. W zależności od rodzaju materiału użytego do produkcji zamków ortodontycznych wyróżniamy aparaty metalowe lub porcelanowe bądź kompozytowe czy z monokryształu. W zależności od budowy samego zamka wyróżniamy aparaty tradycyjne, czyli takie, które wymagają dowiązania do łuku gumką czy ligaturą, bądź samoligaturujące.

Aparaty ruchome to takie które są zakładane i zdejmowane przez pacjenta samodzielnie. Wyróżniamy w tej grupie aparaty jednoszczękowe i dwuszczękowe (na obie szczęki równocześnie). O sukcesie leczenia aparatem ruchomym decyduje przede wszystkim współpraca i zdyscyplinowanie pacjenta.

Aparaty zewnątrzustne. W niektórych przypadkach leczenie szczękowo-ortopedyczne wymaga zastosowania aparatu zewnątrzustnego jak Headger, czy maska twarzowa. Aparaty te pomagają kontrolować wzrost szczęki, co przyczynia się do poprawy nie tylko ustawienia zębów ale i wyglądu. Te rozwiązania stosujemy u dzieci.

Aparaty językowe są aparatami naklejanymi na zęby od strony wewnętrznej. Udoskonalona przez lata konstrukcja nie przeszkadza w jedzeniu ani mówieniu. Są jedynie nieco droższe?

Mikroimplanty to miniśruby o średnicy ok. 1,5 - 2,0 mm, które wykorzystujemy w ortodoncji w celu uzyskania absolutnego zakotwienia. Co to oznacza? Oznacza to że przesuwamy tylko te zęby, które chcemy i dokładnie tam gdzie chcemy. Czyli omijamy 3 zasadę dynamiki Newtona! Wkręciliśmy już ponad 100 mikrośrub, co stawia nas w czołówce polskiej.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
prostowanie zębów, ortodoncja śląskie, ortodonta bielsko, aparaty językowe, aparaty ortodontyczne,Kliniki prywatne,Prostowanie zębów - Ortodoncja Becker katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.754 s