Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Sport i rekreacja > Kluby sportowe > Adventure Paintball

Adventure Paintball

Dane teleadresowe:

Złotych Kłosów 100
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 503 158 738
Strona internetowa: paintball.beskidy.pl

Opis:

Firma Adventure Paintball zajmuje się organizacją paintball na terenie: Bielsko Biała, Wisła, Szczyrk, Ustroń, Katowice, Cieszyn. W raz z rozwojem firmy Adventure Exteme została, wyłoniona marka Adventure Paintball. Skuteczne wyodrębnienie paintballa, od działalności związanej z organizacjom imprez firmowych oraz integracyjnych, pomogło w wyspecjalizowaniu załogi w wąskim zakresie. Wpłynęło to, w zdecydowany sposób, na podniesienie jakości świadczonych usług. Adventure Paintball działa na rynku od 5 lat.

Sprzęt:
Marker jest najważniejszym elementem zestawu do gry w paintball. Jego jakość w najwyższym stopniu decyduje o tym czy spędzimy czas na dobrej zabawie czy w strefie serwisowej.Do dyspozycji uczestników oddajemy markowy sprzęt Tippman 98. Na chwilę obecną są to najlepsze markery  jakimi dysponują nieliczne firmy w Polsce. Cechują się wysoką niezawodnością oraz celnością. Wśród użytkowników zyskały opinie kałasznikowów wśród markerów paintballowych.

Kulki:
Nawet najlepszy marker nie będzie celny jeśli nie zadbamy o odpowiednią amunicję. Kulki jakie stosujemy zawsze pochodzą z partii pierwszego gatunku, Ich doborem zajmują się gracze, którzy na co dzień, sami z nich korzystają. Nie stosujemy kulek opatrzonych klauzurą „na pola painballowe”, których jakoś i celność pozostawia wiele do życzenia. Jest to element na którym nie oszczędzamy, gdyż od jego jakość zależy poziom zabawy.

Scenariusze:
Nawet przy wyborze najskromniejszych pakietów (200 kulek na osobę) zapewniamy wiele ciekawych wariantów zabawy. Ciągła opieka instruktora, pozwala na bieżącą animację rozgrywek, tak aby wszyscy uczestnicy byli w pełni usatysfakcjonowani naszą obsługą oraz czerpali jak największą radość z zabawy.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Paintball Bielsko Biała,Organizacja paintballa, Paintball Katowice, Kozubnik, Paintboll, paintbol, paint-ball, paint boll, paintbal, paint bal, paint bol,Organizacja imprez firmowych, Organizacja kuligów, Imprezy integracyjne Bielsko Biała, Kuligi Wisła, Cieszyn Wisła, Szczyrk, imprezy paintballowe, Korbielów, paintbalowe imprezy firmowe, organizacja kuligów, spotkania firmowe, oferta imprez firmowych, Bielsko Biała,Katowice, oferta imprez integracyjnych,Kluby sportowe,Organizatorzy imprez,Adventure Paintball katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.72 s