Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Kursy i szkolenia > Professional EWA ŁAJCZAK ośrodek szkolenia kierowców

Professional EWA ŁAJCZAK ośrodek szkolenia kierowców

Dane teleadresowe:

Górska 133
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 888 810 111
Strona internetowa: www.prawojazdy.bielsko.pl

Opis:

Naszym głównym priorytetem jest kształcenie kierowców na bardzo wysokim poziomie, oraz w odpowiednio komfortowych warunkach. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kursanta.

Posiadanie prawa jazdy to nie tylko przywilej, ale także odpowiedzialność. Siadając za kierownicą stajesz się odpowiedzialny za bezpieczeństwo nie tylko własne, ale także Twoich bliskich, znajomych oraz innych uczestników ruchu drogowego.
Więcej informacji na str www.prawojazdy.bielsko.pl

Mapa:


bladzmiana

Komentarze

Ekstra Ośrodek!!!!
Data: 2009-04-23 Autor: nie zarejestrowany ~Kla
Na prawde warto zapisac sie na kurs u Pani Ewy:)Dotyczy to za równo mężczynz jak i kobiet, Pani Ewa ma swietne podejscie do każdego kursanta, jest sympatyczna, swietnie uczy, jest wyrozumiała ale i wymagająca:) Nauka jest 1 klasa!:)

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
prawo jazdy bielsko,nauka jazdy bielsko,professional Ewa łajczak,prawo jazdy,nauka jazdy,osrodek szkolenia,intruktorka nauki jazdy,Kursy i szkolenia,Szkoły nauki jazdy,Professional EWA ŁAJCZAK ośrodek szkolenia kierowców katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko