Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Finanse > Leasing > Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz A. Dyczkowski

Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz A. Dyczkowski

Kategoria: Leasing

Dane teleadresowe:

Mostowa 5
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 792-200-207
Strona internetowa: www.kancelariadyczkowski.pl

Oddziały firmy:

Andrychów ul. Słowackiego 4b
Kraków ul. Wadowicka 8a

Opis:

Od kilkunastu lat nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa prawnego i prawno-podatkowego, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań klientów. Nasz system prawny, w tym także system podatkowy jest szczególnie złożony. System podatkowy podlega ponadto częstym zmianom, co czyni stosowanie przepisów prawa podatkowego wysoce utrudnionym. W rezultacie szeroka znajomość tego systemu jest niezbędna aby nie popełnić błędów, których skutki mogą być bardzo dotkliwe w prowadzeniu działalności.

 Aby budować trwałe, oparte na rzetelności i zaufaniu relacje z naszymi klientami zastosowaliśmy rozwiązania polegające na połączeniu kilku różnych dziedzin. W naszej kancelarii można uzyskać nie tylko odpowiedzi na nurtujące naszych klientów wątpliwości natury prawnej lub podatkowej ale także można nam zlecić przygotowanie pozwów, wniosków, pism sądowych łącznie z reprezentacją przed Sądami Powszechnymi, a także przed Sądami Administracyjnymi. W naszej kancelarii można uzyskać pomoc w napisaniu odwołań od decyzji organów podatkowych - reprezentujemy także klientów przed tymi organami .

 Najbardziej charakterystyczna w naszej działalności jest kompleksowość, można bowiem zlecić naszej kancelarii prowadzenie ksiąg podatkowych, a także ksiąg rachunkowych, prowadzenie spraw kadrowych i rozliczenia z ZUS-em, a także zlecić przygotowanie umów i kontraktów międzynarodowych, umów z kontrahentami krajowymi, umów z zakresu szeroko rozumianej działalności gospodarczej. Tym co nas wyróżnia jest właśnie szeroki zakres usług z dziedziny prawa, podatków, a także niektórych usług finansowych jak np. porównywanie aspektów prawnych produktów bankowych.

 Uważamy, że aby świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie, musimy myśleć o kliencie nie tylko w zakresie bieżącego problemu, ale także proponować mu rozwiązania mające charakter strategiczny i dające klientom długotrwałe korzyści. Dlatego dążymy w naszej działalności do szerokiego i wszechstronnego wyjaśniania problemu, dbając o interes klienta i budując pełne, wzajemne zaufania relacje

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2703
biura rachunkowe, prowadzenie ksiąg podatkowych, doradztwo prawne, doradztwo podatkowe, Leasing, Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz A. Dyczkowski Bielsko-Biała, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko