Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Budownictwo > Materiały budowlane > FIRMA HOŃDO Wytwórnia Kitów, Farb i Lakierów

FIRMA HOŃDO Wytwórnia Kitów, Farb i Lakierów

Dane teleadresowe:

Sosnowa 9
Bielsko - Biała 43-303
Telefon: (33) 811 24 25
Fax: (33) 811 24 25

Opis:

Firma powstała w 1982 roku pod nazwą Wytwórnia Kitów, Farb i Lakierów. Podstawowym asortymentem produkcji były wówczas kity szklarskie dla budownictwa.

W 1984 roku wprowadzono kity szpachlowe olejnożywiczne i nitrocelulozowe. Prowadzone badania zaowocowały w 1996 roku wprowadzeniem do produkcji szpachlówek akrylowych wodnych, drewnopodobnych i kryjących do drewna oraz materiałów drewnopodobnych o nazwie handlowej "AKRYLKIT".

Dalsze poszukiwania zakończyły się wprowadzeniem do produkcji emalii wodorozcieńczalnej białej półmatowej do przemysłowego malowania stolarki budowlanej i materiałów drewnopodobnych o nazwie handlowej "HONDOMAL" oraz lakieru wodorozcieńczalnego podkładowego izolującego, bezbarwnego z połyskiem do przemysłowego malowania stolarki budowlanej i materiałów drewnopodobnych o nazwie handlowej "HONDOLAK".

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
wytwórnia kitów farb lakierów, lakiery, farby, kity,Materiały budowlane,FIRMA HOŃDO Wytwórnia Kitów, Farb i Lakierów katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.661 s