Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Budownictwo > Materiały budowlane > Polish Granite

Polish Granite

Dane teleadresowe:

11 Listopada 78
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 829 35 63
Fax: 33 829 35 63
Strona internetowa: www.polishgranite.pl

Opis:

Granitowe blaty kuchenne na wymiar są specjalnością naszej firmy od początku jej działalności. Na rynek brytyjski weszliśmy w 2006 roku, wtedy też nasza siedziba mieściła się w Manchesterze. Od tego czasu Polish Granite prężnie się rozwijała i ciągle poszerza swoją ofertę.

Rzesza zadowolonych klientów sprawiła, że dziś nasze blaty granitowe, marmurowe i z kwarcogranitu oraz pozostałe proponowane produkty są dostępne także dla klientów z całej Polski.

Staramy się o to, aby współpraca z nami była możliwie najprzyjemniejsza. Mamy nadzieję, że aplikacje, które zamieściliśmy na naszej stronie internetowej będą stanowiły dla Państwa ułatwienie i zachęcą one do współpracy z nami. Nie tylko pomagamy Państwu wybrać produkt, ale także, kierując się naszym doświadczeniem, staramy się doradzić, wyliczyć szacunkową cenę blatu kuchennego – towarzyszymy Państwu do momentu ukończenia montażu w wybranej przez Państwa lokalizacji.

Jako firma zajmująca się blatami granitowymi i blatami marmurowymi, możemy pochwalić się licznymi rekomendacjami, cieszymy się opinią firmy oferującej dobrą obsługę oraz produkty o najwyższej jakości. Od lat współpracujemy z szanowanymi firmami kamieniarskimi, takimi jak: Levantina, Compac, Ingemar, Technistone, B-Stone, Silestone, Diresco.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
blat, blaty kuchenne, blaty granitowe, blat na wymiar, kuchnie z granitu,Materiały budowlane,Usługi budowlane, Blaty, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.673 s