Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Rozrywka > Organizatorzy imprez > Bielska Agencja Targowa

Bielska Agencja Targowa

Dane teleadresowe:

Karpińskiego 6/2
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 537 195 199
Telefon: 600 104 834
Fax: 33 822 34 74
Strona internetowa: www.targibielsko.pl

Opis:

Jesteśmy grupą przyjaciół, którym nie jest obojętny los regionu, w którym mieszkamy jak i to, co się w nim dzieje. Powołaliśmy do życia inicjatywę lokalną pod nazwą Bielska Agencja Targowa, mającą na celu szeroko pojętą działalność promującą biznes w naszym mieście i regionie.

Naszym głównym celem jest organizacja targów branżowych, wspierających sektory gospodarcze, działające na rynku lokalnym. Chcemy prezentować mocne strony biznesu i łączyć je z oczekiwaniami mieszkańców.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu targów branżowych, głównie FMCG dla dystrybutorów artykułów spożywczych w zakresie kompleksowego zaopatrzenia sklepów.

Nasz region jest niezwykle przyjazny dla rozwoju przedsiębiorczości. To wielka satysfakcja, że dzięki naszym działaniom, możemy mieć w tym udział.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
agencja targowa, targi bielsko, targi podbeskidzie, targi ogrodnictwa bielsko-biała, targi wyposażenia ogrodu bielsko-biała, Organizatorzy imprez, Bielska Agencja Targowa, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.667 s