Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Sport i rekreacja > Ośrodki rekreacyjne > Klub Sportowy LIVE

Klub Sportowy LIVE

Dane teleadresowe:

Widok 12
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 601931846
Strona internetowa: www.ilewicz.pl

Opis:

Klub Sportowy ''LIVE'' jest prekursorem zmian w podejściu do sportu wyczynowego i masowego. Powstała w 1992 r. i od początku działań do dziś wyznacza nowe kierunki działalności sportowo-rekreacyjnej.Ideą Naszą jest doprowadzenie poprzez szeroko rozumianą rekreację na początkowym etapie rozwoju do sportu wyczynowego w dyscyplinie narciarstwo zjazdowe.Osoby które nie decydują się na profesjonalne uprawianie sportu, zdobywają stopnie instruktorskie w narciarstwie i snowboardzie, startują w zawodach akademickich oraz amatorskich.Wychowaliśmy Reprezentantów Polski i Medalistów Mistrzostw Polski w narciarstwie zjazdowym w różnych grupach wiekowych ''senior,junior,młodzik,dziecko''. Najbardziej znani to Jakub Ilewicz, Michał Rajzer, Katarzyna Leszczyńska, Monika Wieczorkiewicz, Krzysztof Kania, Paweł Słowik, Dawid Zawiła, Przemek Osiewicz, Karolina Gaweł,Dennis Marcy i wielu innych którzy godnie reprezentowali ''LIVE''.Obecnie zajęcia i treningi prowadzimy w grupach wiekowych dziecko, młodzik + junior młodszy i junior+senior. Dla grupy junior+senior został opracowany Race Program w którym mogą uczestniczyć zawodnicy reprezentujący rózne kluby i organizacje sportowe.Organizujemy narciarskie wyjazdy szkoleniowe i obozy sportowo-rekreacyjne przez cały rok w kraju i za granicą.

Kadrę trenersko-instruktorską tworzą obecnie osoby z osiągnięciami sportowymi w róznych dyscyplinach sportu i doświadczeniem trenerskim.

 

Zdjęcia:

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2703
sport,Kluby sportowe,Klub Sportowy LIVE katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.821 s