Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Biuro > Pieczątki > Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe PAMPA Sebastian Zajączkowski

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe PAMPA Sebastian Zajączkowski

Dane teleadresowe:

Sternicza 36
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: (33) 4970880
Telefon: 0608327802
Telefon: 0792754780
Fax: (33) 497 08 80
Strona internetowa: www.pampa1.prv.pl
Gadu-Gadu: 2264939

Opis:

Firma nasza powstała w 2003 roku w Bielsku-Białej .
Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem biur w materiały biurowe , artykuły eksploatacyjne , środki czystosci.
W bogatej ofercie stemplarskiej znajdziecie Państwo automaty stemplarskie, datowniki, numeratory, zestawy czcionek a także akcesoria stemplarskie, takie jak: tusze, stojaki, uchwyty, listwy, etui, breloki.
Wszystkie przedsiębiorstwa oraz osoby zainteresowane podjęciem współpracy jak i osiąganięciem wspólnego sukcesu zapraszam do współpracy .

Zdjęcia:

Mapa:


bladzmiana

Komentarze

Ludwik
Data: 2016-01-01 Autor: nie zarejestrowany ~Ludwik
To jedna z najstarszych firm wykonujących pieczątki w Polsce. Firma posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży stemplarskiej. Wykonuje pieczątki wieloma technologiami, od najpopularniejszej technologii polimerowej do pre-inkowych poprzez laserowe, a także specjalistyczne pieczątki duże i suche stemple, które nie używają tuszu do zrobienia odbitki tylko wytłaczają całą treść na papierze. Oferujemy pieczątki do stemplowania wszystkich rodzajów powierzchni takich jak papier, szkło, materiał, plastik, metal i innych. Firma ma siedzibę w Poznaniu, ale zakres działalności to cała Unia Europejska. Na terenie Polski zamówienia realizowane są ekspresowo w ciągu 48godzin. Oprócz ekspresowych pieczątek mamy w naszej ofercie tradycyjne pieczątki w kasetach obrotowych, czyli polimerowe, które wykonujemy na drugi dzień roboczy a także pieczątki na klockach. Wśród tradycyjnych pieczątek na szczególną uwagę zasługują pieczątki wielkoformatowe tzw. beztuszowe oraz wielkoformatowe na drewnianych klockach. Drewniane można również wykorzystać jako pieczątkę exlibris lub pieczątkę do wykonania efektownych i oryginalnych papierowych torebek. Poza typowymi pieczątkami firmowymi i podpisowymi, polecamy Państwu pieczątki księgowe. Do tej kategorii należą również pieczątki z datownikiem i z numerami. Bardzo pomocne w sekretariacie są pieczątki księgowe: Konto, Wn-Ma oraz wszelkie rodzaje pieczątek poświadczania merytorycznego, formalno-rachunkowego, podpisem kierownika.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2706
pieczątki, tuszownice, gumki polimerowe, datowniki,numeratory, tusze stemplarskie, Pieczątki, Artykuły papiernicze i biurowe, Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe PAMPA Sebastian Zajączkowski Bielsko-Biała, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko