Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Kultura i sztuka > Pracownie Artystyczne > Pracownia Rzeźby i Ceramiki Ars Nova

Pracownia Rzeźby i Ceramiki Ars Nova

Dane teleadresowe:

Koścelna 3
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 812 21 82
Strona internetowa: arsnova.art.pl

Opis:

Pracownia rzeźby i ceramiki Ars Nova istnieje od 1975 roku w obrębie bielskiej starówki. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem  unikatowych przedmiotów z ceramiki i szkła techniką fusingu które charakteryzują się niepowtarzalnością formy i prezentują wysoki poziom artystyczny. Wykonujemy przedmioty reklamowe. Proponujemy  naszym klientom projektowanie i wykonanie ceramiki oraz szkła na zamówienie. Zajmujemy się również  artystyczną dekoracją porcelany.
Od 1991 roku prowadzimy Warsztaty Ceramiki Artystycznej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz  Kursy Zawodowe Ceramiki Artystycznej i Organizacji Pracowni. Organizujemy również warsztaty i kursy fusingu związane z przekształcaniem i dekoracją szkła. Charakteryzuje nas twórcza pasja i ciągły rozwój.
Prowadzimy sprzedaż materiałów i narzędzi do ceramiki i fusingu  dla domów kultury, ośrodków terapeutycznych oraz osób zajmujących się zawodowo i amatorsko ceramiką lub fusingiem.

Przy Galerii Ars Nova powstała Bielska Witryna Prezentacji Twórczości Artystycznej. Jest to stała ekspozycja twórczości artystów plastyków z Bielska Białej.
Prezentacja ma na celu przybliżenie twórczości bielskich artystów osobom spacerującym  uliczkami bielskiej starówki oraz odwiedzającym naszą galerie.
Mamy nadzieje że taka koncepcja prezentacji dorobku bielskich artystów pozwoli nam dotrzeć do większej grupy odbiorców.

OD 1 lutego przez dwa miesiące prezentowane będą  prace Zofii Maj absolwentki Wydziału Projektowania Form Ceramiki i Szkła Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Artystka jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków i polsko-francuskiego Stowarzyszenia ,,Witraże 2000”. W 2004 roku otrzymała odznakę ,, honorowy działacz kultury “ z rąk Ministra Kultury Waldemara Dąbrowskiego. Brała udział w licznych wystawach w Polsce i za granica.


Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2722
pracownia rzeźby i ceramiki, warsztaty ceramiki, kurs zawodowy ceramiki, warsztaty fusingu, ceramika artystyczna, fusing, kurs zawodowy fusingu, galeria ceramiki szkła, Pracownie Artystyczne, Pracownia Rzeźby i Ceramiki Ars Nova, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.818 s