Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Przedszkola > Pogotowie Opiekunek do Dzieci Super Niania

Pogotowie Opiekunek do Dzieci Super Niania

Dane teleadresowe:

Kustronia 16
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 66 77 23 656
Strona internetowa: www.opiekunka-bielsko.pl

Opis:

• Niania na pół etatu (kilka dni w tygodniu, bądź parę godzin dziennie)
• Niania na godziny (może czas pomyśleć o romantycznym wieczorze tylko we dwoje albo kawce z przyjaciółką,     basenie czy fryzjerze?)
• Niania w nagłych wypadkach (choroba, niespodziewany wyjazd służbowy)
• Niania, która zajmie się dziećmi podczas ważnych uroczystości rodzinnych, imprez okolicznościowych   (ślub, wesele, komunia, chrzciny, itp.)
• Niania do hotelu (jesteście Państwo w podróży z dzieckiem, macie ochotę wyskoczyć sami na miasto, bądź   musicie pozałatwiać sprawy służbowe? Przyślemy do Państwa hotelu profesjonalną nianię, która zajmie się   maluszkiem na czas Państwa nieobecności)
• Niania na wakacje (dodatkowa para rąk do pomocy, żeby wakacje naprawdę były wypoczynkiem)
• Niania na zakupy

Mapa:


bladzmiana

Komentarze

UWAGA!!!!!!!!!
Data: 2011-03-23 Autor: nie zarejestrowany ~B.
Proszę uważać na firmę -Pogotowie opiekunek dla dzieci-Super Niania w Bielsku Białej(Katarzyna Sitarz) Pracodawca zatrudnia opiekunki do pracy bez kwalifikacji,jeśli już jakieś zatrudnią to nie wyplacaim należnego wynagrodzenia za opiekę !!!! wystawia fikcyjne referencje opiekunkom które zatrudnia ,że maja doświdczenie w opiece nad dziećmi. Opiekunki polecane przez firme niekompetentne a pracodawca to oszustka i w dodatku okrada swoich pracowników! Rodzice uwazajcie komu dajecie pod opeiekę swoj najwiekszy skarb!!!!!
UWAGA!!!
Data: 2012-10-14 Autor: nie zarejestrowany ~Gosia
Pani Kasia to wspaniała osoba i cudowna niania, jeśli podejmuje się opieki dzieci to robi to profesjonalnie i z zamiłowania!!!!!!!! A jeśli chodzi o zarzuty "okradania" to proponuję się zastanowić, bo łatwo jest komuś zrobić złą opinię, a bardzo trudno to naprawić. Miałam z P. Kasią PRZYJEMNOŚĆ długo współpracować i nie mam jej kompletnie nic do zarzucenia.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Opiekunka do dziecka, Bielsko-Biała, Katarzyna Sitarz, opieka nad dziećmi, niania, zabawa z dziećmi, psycholog dziecięcy, dzieci, domowe przedszkole, pogotowie opiekunek, super niania, bawmy się razem, Przedszkola, Organizatorzy imprez, Pogotowie Opiekunek do Dzieci Super Niania Bielsko-Biała, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.728 s