Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Przedszkola prywatne > CHATA SKRZATA Prywatne Przedszkole

CHATA SKRZATA Prywatne Przedszkole

Dane teleadresowe:

Karpacka 195
Bielsko - Biała 43-316
Telefon: 33 821 99 77

Opis:

przedszkole czynne w godz. od 7:00 do 17:00 - przez cały rok

Mapa:


bladzmiana

Komentarze

strona?
Data: 2010-03-08 Autor: nie zarejestrowany ~pawel
A co ze stroną? Link prowadzi do Pajacyka! Generalnie słyszałem niezbyt pochlebne opinie o przedszkolu, ma ktoś jakieś informacje?
chata skrzata
Data: 2010-03-19 Autor: nie zarejestrowany ~mama
chata skrzata bb super przedszkole kameralne duzo zajęc dla dzieci i wycieczek moje dziecko tam chodzi i jest szczęsliwe a to najwazniejsze
niezadowolony
Data: 2010-03-20 Autor: nie zarejestrowany ~jarek
Ja zabrałem z tego przedszkola swoje dziecko i zrobiło tak również ok. 10% rodziców. Liczba zajęć dydaktycznych w porównaniu do zeszłego roku obcięta o połowę, zajęcia dodatkowe często niestety nie odbywają się w ogóle. Moje dziecko również było tam szczęśliwe, bo jakże by inaczej skoro nie wymagano od niego dyscypliny a pobyt polegał na spędzaniu większości czasu na zabawie.
Do Pana Jarka :P
Data: 2010-03-21 Autor: nie zarejestrowany ~Mariola76
Gdyby Pan na zebraniach zamiast dyskutować na jak zwykle bezsensowne tematy tylko słuchał co mają do powiedzenia nauczyciele to może by się Pan dowiedział, że zmiany te są podyktowane nową Podstawą Programową... Powodzenia w nowym przedszkolu!
do szukających przedszkola
Data: 2010-03-22 Autor: nie zarejestrowany ~jarek
Zapisując dziecko do prywatnego przedszkola chciałem, żeby zdobyło większą wiedzę, niż przewiduje podstawa programowa (dla orientujących się w temacie przewiduje niewiele). Zmiana podstawy programowej nie może być podstawą do zmiany bez uzgodnienia z rodzicami harmonogramu zajęć i wykreślenia z niej (w stosunku do lat ubiegłych) 50% zajęć dydaktycznych. Jednym słowem, jeśli ktoś poszukuje przechowalni dla dziecka, i nie ma zbyt wielkich wymagań edukacyjnych to jak najbardziej polecam! Dla szukających przedszkola tylko jedna rada. Przed podjęciem decyzji porównajcie sobie po prostu harmonogramy zajęć kilku placówek.
do szukających przedszkola
Data: 2010-03-22 Autor: nie zarejestrowany ~Mariola76
Cóż Pan ma doświadczenie w szukaniu tylko pytanie w jaki sposób odbije się ta ciągła zmiana na dziecku i na jego umiejętnościach, pewnie przy tak dużej ilości odwiedzonych przedszkoli jest już omnibusem tak jak i Pan w dziedzinie Podstaw programowych.
niestety
Data: 2010-03-22 Autor: nie zarejestrowany ~Jarek
Niestety każdy popełnia błędy. Zdaję sobie z tego sprawę, że każda zmiana dla dziecka może być problemem. Dlatego też postanowiłem podzielić się z innymi własnymi spostrzeżeniami, aby ewentualnie pomóc uchronić się od błędów.
witam
Data: 2010-03-23 Autor: nie zarejestrowany ~rybak
Jesli jest tak pan obeznany w poszukiwaniu super przedszkola, w którym pana corka wyrośnie na super geniusz - to które teraz przedszkole będzie na tapecie. Z tego co widac czesto pan zmienia te przedszkola. Juz sie obawiam co bedzie jak pójdzie do szkoły . Żadna chyba w bielsku nie spelni pana wymagań. Jedni lubią miec zadowolone dzieci drudzy za to żyją w tworzeniu następnych problemów
Witam
Data: 2010-05-02 Autor: nie zarejestrowany ~pomarańcz
Polecam Przedszkole Chata Skrzata, porównałam ich ofertę z pozostałymi przedszkolami w Bielsku i nie rozumiem, skąd się biorą uwagi Pana Jarka. Co do ilości zajęć dydaktycznych-jest ich bardzo dużo,a u dziecka widać postępy.Ja jestem zadowolona.
POLECAM
Data: 2010-08-26 Autor: nie zarejestrowany ~zadowoleni rodzice
Super przedszkole, odeszła dwójka dzieci z powodu przerostu ambicji rodziców, pozostałe dzieci są szczęśliwe, dobrze się rozwijają i uczą, program nauczania wykracza ponad normy min. edukacji, jest glottodydaktyka świetnie rozwijająca czytanie i pisanie, piękny ogród i plac zabaw - trzeba odwiedzić osobiście - warto, zadowolone dzieci i spokojni rodzice:)
TU JEST DZIECIOM DOBRZE
Data: 2010-08-27 Autor: nie zarejestrowany ~zadowolona
Od 2 lat dziecko jest w tym przedszkolu i wiem, że jest mu tam dobrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń do poziomu i ilości zajęć dodatkowych, a ilość różnego rodzaju atrakcji jest bardzo duża. Polecam i jeszcze raz polecam!!!
jestem zadowolona
Data: 2010-08-28 Autor: nie zarejestrowany ~mama
moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola już ponad rok i naprawdę nie zamieniłabym na żadne inne. Sporo wycieczek ( wszystko w cenie czesnego) w przeciwieństwie do wielu innych przedszkoli w Bielsku gdzie podobno za kulig trzeba zapłacić ponad 200 zł nie wspomnę już o logopedzie. Naprawdę przez ten rok moja córeczka zrobiła duże postępy. Bardzo miłe panie,które wiedzą jak rozmawiać z takimi maluszkami. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby moja córka powiedziała, że nie chce iść do przedszkola. Polecam jak najbardziej przedszkole CHATA SKRZATA nowym dzieciaczkom, które z pewnością z uśmiechniętą buzią będą wracały do domu.
:-)
Data: 2010-08-29 Autor: nie zarejestrowany ~zadowolona mama zadowolonego
...jeśli chodzi o p. Jarka to w szkole, do której chciał zapisać swoje dziecko, na zebraniu, też dał popis swoich umiejętności, mimo tego że córka nawet nie zaczęła jeszcze uczęszczać do tej placówki, jak ktoś szuka zaczepki, to zawsze ją znajdzie...a jeśli chodzi o piosenki i wierszyki to moje dziecko mnie nimi wprost zasypuje :-)
Negatyw
Data: 2010-08-31 Autor: nie zarejestrowany ~rodzic
Bardzo niski poziom nauczania, mało sympatyczna i niekompetentna kadra( z tego co wiem to jeszcze studentki)A atrakcje? kulig, raz teatr i może 2 razy kino.....reszta to bez łaski w końcu zajęcia dodatkowe i wyjścia są w umowie i za to płacimy!JA raczej zabiorę dziecko zwłaszcza ze w tym roku dzieci jest dramatycznie mało....nie wiem do czego to zmierza
Cenie sobie kameralność
Data: 2010-09-06 Autor: nie zarejestrowany ~mama przedszkolaka
Dla mnie to przedszkole jest super! Najważniejsza jest kameralność, dziecko może czuć się jak "u siebie". Wiem co pisze, bo zabrałam dziecko z przedszkola gdzie grupy miały po 25 dzieci i dziecko cały czas płakało, a jak przychodziłam to stało pod drzwiami czekając na mnie.... masakra! A tu - z dnia na dzień, nie chciało wyjść, tylko z uśmiechem oznajmiło, że mam jeszcze poczekać bo coś musi dokończyć. Rewelacja. Co do zajęć dodatkowych - są super. Mi sie bardzo podobał cykl zajęć historycznych - poznawanie legend historii Polski, miasta, czy podstawowe inf o stolicy. Cenię inicjatywę wychowawczyń! Tak samo piękna jest nauka dobrego wychowania, manier i kultury. Albo wyjścia do biblioteki, które dzieci uwielbiają! POLECAM GORĄCO TO PRZEDSZKOLE
do "zadowolonej mamy zadowolonego"
Data: 2010-09-10 Autor: nie zarejestrowany ~Jarek
Nie wiem kim Pani jest, na forum łatwo ukryć swoją tożsamość i chowając się po nickiem wypisywać bzdury. Odnośnie logopedy w Chacie był on jak najbardziej płatny dodatkowo (dla zainteresowanych mam rachunki)- to taki szczegół. Jeśli chodzi o moją osobę, to jeśli Pani zdaniem moje zainteresowanie przystosowaniem szkoły do przyjęcia 6-ści latków nazywa Pani koncertem, to życzę powodzenia przy wyborze placówek edukacyjnych dla własnych dzieci.
do pana Jarka
Data: 2010-09-24 Autor: nie zarejestrowany ~madaw
czytam, czytam i oczom nie wierzę. moja konkluzja: zawsze znajdzie się czarna owca. panie Jarku... litości, niech pan już tu nic nie pisze.
dwulatek
Data: 2010-10-05 Autor: nie zarejestrowany ~lili
Witam.Piszę z zapytaniem.Zastanawiam się czy dawać do takiego przedszkola 2,5 latka.Czy nie jest on za mały na przedszkole.Chciałabym do prywatnego,a Chata skrzata jest bardzo blisko.Czy takie dziecko musi być całkowicie samodzielne?Dziękuję i pozdrawiam tych zadowolonych i nie

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2708
edukacja, edukacja dzieci, edukacja przedszkolna, opieka nad dziećmi, przedszkole, przedszkola, wychowanie przedszkolne,Przedszkola prywatne,Przedszkola,CHATA SKRZATA Prywatne Przedszkole katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.68 s