Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Przedszkola prywatne > Niepubliczne Przedszkole Miś i Przyjaciele

Niepubliczne Przedszkole Miś i Przyjaciele

Dane teleadresowe:

Krakowska 155
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 787 747 986
Strona internetowa: www.misiprzyjaciele.pl

Opis:

Przedszkole „Miś i Przyjaciele” powstało aby bawić, uczyć i rozwijać nasze pociechy, zapewniając im przy tym przyjazną atmosferę, aby poszukując swojego miejsca w świecie, kształtowały one swoją osobowość i indywidualność.

Nasze Przedszkole znajduje przy ul. Krakowskiej 155 w Bielsku-B. Ma bardzo dobry i dogodny dojazd z ul. Krakowskiej w stronę Kóz i Centrum Bielska. Dwupiętrowy budynek po rozbudowie i modernizacji o powierzchni 440m2 jest otoczony dużym zabezpieczonym ogrodem o powierzchni 2200 m2, na którym powstaje bardzo duży nowoczesny plac zabaw, boisko, amfiteatr i ogródek do uprawy warzyw. Posiadamy 2 własne parking.

Nasze pociechy do swojej dyspozycji mają 4 bardzo jasne i kolorowe sale z pięknym widokiem na góry, dużą salę imprezowo – sportową, w której będą odbywać się zajęcia gimnastyczne, rytmiczne, taneczne oraz imprezy okolicznościowe. Posiadamy przestronną jadalnie i kuchnię.

Przyjmujemy dzieci od 2 do 6 lat jak również z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, gdyż Nasze Przedszkole ma oddział integracyjny.

Przedszkole „Miś i Przyjaciele”:

* czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 6.00 do 18.00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.
* Liczebność grupy od 12 do 18 dzieci – mała liczba dzieci w grupie zapewnia indywidualne podejście nauczyciela do każdego dziecka.
* W grupach dzieci 2-3 letnich istnieje możliwość leżakowania (spania). W ciągu całego dnia pobytu dziecka przewiduje się czas na relaks oraz odpoczynek po obiedzie.
* Przedszkole posiada system monitorowania obecności osób postronnych – zainstalowany elektroniczny system otwierania bramki wejściowej na teren placówki, kamery, oraz domofon przy głównym wejściu do obiektu.

Przyjmujemy dzieci z innych przedszkoli na okres wakacji!

Pracujemy na wybranych zagadnieniach pedagogiki Marii Montessori:

Zapisy trwają cały rok!


bladzmiana

Komentarze

niefortunne usytuowanie przedszkola
Data: 2011-11-10 Autor: nie zarejestrowany ~gośc
wg mnie niefortunne usytuowanie przedszkola - bardzo blisko drogi przelotowej B-B-Kraków, okropne kolory elewacji budynku, jestem zniechęcona

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
przedszkole, dzieci, zabawa, zajęcia adaptacyjne, zajęcia,Przedszkola,Przedszkola prywatne, Niepubliczne Przedszkole Miś i Przyjaciele Bielsko-Biała, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.868 s