Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Przedszkola > Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK

Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK

Kategoria: Przedszkola

Dane teleadresowe:

Podgórna 12
Bielsko - Biała 43-305
Telefon: 511630590
Strona internetowa: www.przedszkolepromyczek.eu

Opis:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Przedszkola Niepublicznego – "PROMYCZEK". Jesteśmy placówką przeznaczoną dla dzieci w wieku przedszkolnym (2,5 - 6 lat).

Przedszkole posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych  Miasta Bielsko-Biała.

Przedszkole prowadzi nauczanie i wychowanie w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i programy pracy zatwierdzone przez MEN.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli posiadających pełne kwalifikacje do pracy w przedszkolu. "PROMYCZEK" posiada nowoczesny budynek z funkcjonalnymi, estetycznymi oraz doskonale wyposażonymi salami dydaktycznymi, bezpiecznie urządzony, kolorowy plac zabaw, własne 20-arowe boisko, własny duży parking.

Przedszkole zapewnia w ramach czesnego:
 • język angielski oraz włoski
 • gimnastyka korekcyjna
 • zajęcia logopedyczne
 • rytmika-muzyka-taniec
 • zajęcia artystyczno-plastyczne
 • kółko szachowe
 • kółko komputerowe
 • religia

Przedszkole proponuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych:
 • język niemiecki, francuski, hiszpański
 • naukę gry na instrumentach
 • naukę pływania
 • naukę gry w piłkę nożną
 • naukę gry w tenisa
 • naukę jazdy konno
 • naukę jazdy na nartach
 • judo

Mapa:


bladzmiana

Komentarze

jaka cena czesnego
Data: 2011-06-22 Autor: nie zarejestrowany ~pistacha24
witam, chciałam się dowiedzieć jaka jest cena czesnego oraz jakie warunki muszą być spełnione do przyjęcia do was dziecka?
Odpowiedz na pytanie
Data: 2011-07-05 Autor: nie zarejestrowany ~Dyrektor zarządzający Grażyna
Aktualnie czesne wynosi 500zł/miesięcznie + wyżywienie 8,50zł/dzień czyli około 670zł/miesięcznie. Jedynym warunkiem przyjęcia Dziecka do Promyczka jest ukończenie 2,5 roku życia.
Nie polecam
Data: 2011-10-13 Autor: nie zarejestrowany ~była klientka
Nie polecam przedszkola. Szefowa tego ośrodka jest osobą wyjątkowo niesłowną. Często zmienia zdanie, jest niekonsekwentna, mota się w tym co mówi. Lekcje języków obcych to jakieś nieporozumienie. Lektorzy z przypadku, bez odpowiedniego podejścia do dzieci. Nie chcę agitować innych miejsc, ale teraz córcia ma o niebo lepsze warunki, a o atmosferze już nie wspominając. Na szczęście są inne możliwości.
do "byłej klientki"
Data: 2011-10-18 Autor: nie zarejestrowany ~Dyrektor zarządzający Grażyna
Kompletnie się nie zgadzam z osobą, która podaje się za byłą klientkę naszego przedszkola. Lekcje języków obcych są prowadzone przez lektorów z pełnymi kwalifikacjami oraz doświadczeniem: język angielski jest prowadzony przez Pania Agatkę, która przez 8lat pracowała z dzieciakami metodą Helen Doron (obecnie prowadzi własną szkołę językową), język włoski jest prowadzony przez Panią Małgosię, która pracuje w jednej z bielskich szkół języka włoskiego. Więc gdzie ta przypadkowość??? Nasze przedszkole cieszy się bardzo dobrą opinią! Dzieciaczków w naszym przedszkolu przybywa (nikt nie odszedł), więc chyba jednak autorowi postu chodzi o agitację innych miejsc. Przykre jest tylko to, że w dzisiejszych czasach każdy może anonimowo pisać oszczerstwa bez żadnych konsekwencji! Możeby następnym razem wypadałoby się podpisać imieniem i nazwiskiem, a nie chować się za "nickiem"?!
fachowe przedszkole
Data: 2012-09-17 Autor: nie zarejestrowany ~Ewa
Gorąco polecam to przedszkole. Luksusowe warunki sanitarne, wyposażenie na najwyższym poziomie, wykwalifikowane nauczycielki, dużo dodatkowych zajęć i bardzo niskie czesne polecam

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK Bielsko-Biała, promyczek, przedszkola, przedszkola w Bielsku-Białej, przedszkole Lipnik, przedszkole językowe, przedszkole niepubliczne, przedszkole niepubliczne promyczek, przedszkole promyczek, przedszkole promyczek Bielsko-Biała, przedszkole prywatne, przedszkole sportowe, przedszkole wolne miejsce, przedszkole z angielskim, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.654 s