Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Przedszkola > Przedszkole Waldorfskie

Przedszkole Waldorfskie

Kategoria: Przedszkola

Dane teleadresowe:

Grunwaldzka 3
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 822 80 69

Opis:

Tym najważniejszym stawianym przed nami zadaniem jest wspieranie rozwoju dziecka rozumiane szeroko jako: tworzenie warunków do rozwoju indywidualnego potencjału dziecka, jego dobrego wewnętrznego samopoczucia, poczucia wartości, wysokiej samooceny, jak i kształtowanie jego dobrych relacji ze światem społecznym.

Tylko w zgodzie z samym sobą i z innymi można odważnie wędrować w przyszłość, pokonywać progi i trudności, czerpać bezgraniczną radość z działania, tworzenia, zmieniać otaczający świat i żyć pełnią życia. Najbardziej podstawowe zasady, którymi kierujemy się w przedszkolu wynikają z praw rozwojowych: Rytm, Powtarzanie.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
przedszkole , przedszkole Bielsko Biała, przedszkole waldorfskie, eurytmia, Steiner, Przedszkola, Przedszkole Waldorfskie Bielsko, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.653 s