Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Transport > Przeprowadzki > Beskid-trans

Beskid-trans

Dane teleadresowe:

Cieszyńska 388
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 733 153 404

Opis:

Masz firmę i szukasz partnerów którzy zapewnią środki transportu dla Twoich produktów, lub dostarczą materiały potrzebne dla Twojej produkcji?
Skontaktuj się z nami nasza flota samochodów może zaspokoić Twoje potrzeby.
Chętnie podejmiemy dłuższą współpracę, ale też wykonamy dla Ciebie jednorazowy kurs dostarczając Twój towar pod wskazany adres.

Świadcząc naszą ofertę, prezentujemy szeroki wachlarz usług, pozwalający nam w pełni sprostać wymaganiom i oczekiwaniom, które Państwo przed nami stawiają.
Oferujemy ekspresowe transporty dedykowane jak i standardowy transport krajowy. W tym celu, zatrudniamy wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę pracowników, która dotrze do większości miejsc w Europie, zaledwie w 24h.

Niezawodny sprzęt, nowoczesne rozwiązania, najlepsze auta.
Dysponujemy samochodami dostawczymi o ładowności do 1500kg.
Firma dysponuje samochodami o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką, o dopuszczalnej masie całkowitej 3.5 tony.
Wszyscy nasi kierowcy to sprawdzeni, doświadczeni i kompetentni pracownicy o wysokiej kulturze osobistej. Wyposażeni są w nawigację GPS oraz CB radio, co pozwala na szybkie i bezpieczne dotarcie na miejsce dostarczenia ładunku.

Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą Państwo liczyć na:

  • transport towarowy,
  • transport na paletach (samochody z windą),
  • przewóz oraz pionowy transport mebli,
  • dostarczenie towarów zakupionych w Państwa sklepie lub hurtowni do klienta.

Wykonujemy również transport specjalistycznego do którego zaliczamy między innymi:

  • transport fortepianów, pianin,
  • transport sejfów oraz kas pancernych do 350 kg,
  • przewóz maszyn i urządzeń,
  • inne.

Pojazdy nasze mają na wyposażeniu podnośniki hydrauliczne oraz komplety pasów i materiałów potrafiących zabezpieczyć przewożony towar. Nasz zespół to doskonale wykwalifikowana kadra pracowników gotowa na każde wyzwania której śmiało można powierzyć przetransportowanie swojego mienia. Mogą mieć Państwo pewność, że dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu każda realizacja zlecenia transportowego będzie satysfakcjonująca i terminowa. Jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcami, co zapewnia naszym klientom na bieżąco informacje o załadunku, ilości odebranego towaru, przebiegu transportu i rozładunku. Nasi Klienci są na bieżąco informowani o załadunku, ilości odebranego towaru, przebiegu transportu oraz dostawie.

  • Zapewniamy tabor zawsze czysty, zadbany, wyłącznie w dobrym stanie technicznym,
  • Gwarantujemy stały nadzór nad każdą przesyłką, rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia oraz dotrzymywanie wszelkich zobowiązań.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2710
transport, przeprowadzki, kurier, Przeprowadzki, Spedycja, beskid-trans Bielsko-Biała, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.819 s