Słowo (np. pizza):
Miasto:

JB-BUS

Dane teleadresowe:

JAŚMINOWA 8
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 512220327
Strona internetowa: www.jib-bus.pl

Opis:

Witamy! JB-BUS to solidna firma transportowa działająca w branży od 2005 roku posiadająca odpowiednie uprawnienia oraz licencję na wykonywanie transportu drogowego.
Zapewniamy że nasze doświadczenie jak i wszystkie najlepsze działania jakie udało nam się wprowadzić wspólnie z naszymi kontrahentami znajdą zastosowanie w Państwa Firmie.
Gwarantujemy, jako firma specjalizująca się w transporcie, prawidłowy przebieg finalizacji transakcji w zgodzie z własnymi standardami a przede wszystkim w oparciu o wymagania Państwa Firmy.

Dzięki profesjonalizmowi oraz punktualności zapracowaliśmy na renomę oraz zaufanie stałych Klientów. Na uwagę zasługuje nasza elastyczność oraz odpowiedzialność, jesteśmy gotowi skutecznie i sprawnie realizować niestandardowe zamówienia.

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, uwzględniając wszystkie oczekiwania i wymogi naszych Klientów. Sporządzamy kosztorys i na jego podstawie określamy cenę usługi, która zależna jest od ilości oraz wielkości zamówienia.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę, by nasza współpraca była wynikiem partnerskiego porozumienia i stała się początkiem długofalowej współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie oraz z ofertą usług jakie oferujemy naszym klientom.

Firma JB-BUS wyznacza wysokie standardy obsługi, m.in. poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasza oferta to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoką jakość usług przewozowych. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów. Jako pewna i rzetelna firma przewozowa posiadamy niezbędne licencje na wykonywanie tego rodzaju usług.

Nasze największe atuty to:
-doskonale wyposażone samochody
-wykwalifikowani kierowcy z dużym doświadczeniem
-konkurencyjne ceny

Naszym Klientom proponujemy korzystne i konkurencyjne stawki za usługę. Potrzeby wszystkich Klientów traktujemy indywidualnie, ponieważ każdy ma inne cele i oczekiwania. Z naszej strony możemy zaproponować:

-kompleksową obsługę przewozu osób i rzeczy dla firm oraz osób indywidualnych:

-transport osób na terenie kraju oraz Europy

-wyjazdy na zamówienie klienta

-wyjazdy turystyczne/wycieczki

-wynajem minibusów z kierowcą

-transport na lotniska krajowe i europejskie

-spotkania biznesowe/konferencje/szkolenia

-obsługa imprez okolicznościowych/wesela itp.

-delegacje krajowe i zagraniczne

-wyjazdy na imprezy sportowe/ koncerty/festiwale

-wyjazdy firmowe/szkolenia/targi/sympozja

-przewóz pracowników do pracy w kraju i za granicą

-wyjazdy na narty/dowóz narciarzy na stoki

Gwarantujemy transport indywidualny oraz grupowy.


Zdjęcia:

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2709
transport,przewóz osób,wyjazdy, wycieczki,przewozy,transfery ,przejazdy, wynajem minibusów, Przewozy autokarowe, Taxi,JB-BUS, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.659 s