Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Budownictwo > Remonty i wykończenia wnętrz > Art Deco Ireneusz Stanclik

Art Deco Ireneusz Stanclik

Dane teleadresowe:

Jaworzańska 184
Bielsko - Biała 43-382
Telefon: 600044841
Telefon: (33) 8184875
Strona internetowa: artdeco-is.eu

Opis:

 

Firma Art Deco jest kontynuacją tradycji rodzinnych, której korzenie sięgają dwóch pokoleń wstecz..
Pasja i doświadczenie pozwalają nam w swobodny sposób poruszać się w branży ogólnobudowlanej i spełniać każde wymagania klienta.

Specjalizujemy się w wykańczaniu wnętrz począwszy od standardowego malowania skończywszy na wykonaniu efektownych pokryć ściennych. Wykonujemy: malowanie, tapetowanie, tynki dekoracyjne, sztukaterię, gładź gipsową, podwieszane sufity, ścianki z płyt gipsowo-kartonowych, układamy panele podłogowe, aranżujemy i projektujemy wnętrza.

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na fachowość, solidność i rzetelność mając na uwadze zadowolenie klienta niezależnie od wielkości wykonywanego zlecenia.

 

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2709
malowanie, tapetowanie, aranżacja, wykańczanie wnętrz, tynki dekoracyjne, sztukateria, ściany strukturalne, regipsy, szablony, układanie paneli podłogowych,Remonty i wykończenia wnętrz,Malarze i tapeciarze,Art Deco Ireneusz Stanclik katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.639 s