Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Gastronomia > Restauracje > Magnum

Magnum

Dane teleadresowe:

Ratuszowa 3
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 888 88 88
Strona internetowa: www.stekiwino.pl

Opis:

Magnum Stek i Wino to lokal utrzymany w niezwykłym połączeniu stylów oraz smaków: unikalny wystrój, wyśmienite dania, najlepsze alkohole oraz niepowtarzalny klimat, to tylko kilka atutów tego wyjątkowego miejsca. Ekskluzywna restauracja, w której podawane są nie tylko najlepsze steki w mieście, ale również najwyższej jakości wina zachwyca wybredne gusta swoich klientów.

W Magnum Stek i Wino swoje miejsce znajdą nie tylko klienci indywidualni, którzy polubili lokal za niespotykany charakter oraz przyjazną atmosferę. To idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi w każdy dzień.

Otoczenie restauracji, które tworzą m.in. secesyjne kamienica starego Bielska sprawia, że lokal często odwiedzany jest też przez firmy, które chętnie organizują w niej spotkania służbowe oraz imprezy integracyjne. Lokal wyposażony jest w telebim oraz ekrany plazmowe, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako miejsce do przeprowadzenia szkoleń i warsztatów.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2710
magnum, bielsko, 2beclub, klub, stekiwino, stek, steak, wino, wine, Restauracje, Dyskoteki i kluby, Magnum Stek i Wino oraz 2Be Club Bielsko-Biała, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.665 s