Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Zakupy > Salony meblowe > Biurka z elektryczną regulacją wysokości Projekt Ergonomia

Biurka z elektryczną regulacją wysokości Projekt Ergonomia

Kategoria: Salony meblowe

Dane teleadresowe:

Michałowicza 12
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 333 91 43
Strona internetowa: www.projektergonomia.pl

Opis:

 Kim jesteśmy?
Projekt Ergonomia jest przestrzenią, w której łączymy kompetencje specjalistów od zarządzania, handlu i marketingu wraz z naukowcami dostarczającymi wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu. Staramy się przede wszystkim spełniać funkcje doradcze, które w dalszej kolejności przekładają się na realizację naszych celów biznesowych.

Czym się zajmujemy?
Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów. Pierwotnie nasza oferta dedykowana była dla profesjonalistów i profesjonalnych miejsc pracy. Działalność zmieniła się nieco w 2020 roku, kiedy praca przeniosła się do domów, a nasze produkty i usługi znalazły swoje miejsce również w przestrzeniach prywatnych.

Efekt naszej pracy
Efektywnie poprawiamy ergonomię stanowiska pracy lub nauki. Oferujemy doradztwo, wykonujemy audyty ergonomiczne, dostarczamy produkty zwiększające ergonomię, uczymy jak ich używać.

Poprawa ergonomii prowadzi do zwiększenia efektywności w pracy, daje zadowolenie, ma pozytywny wpływ na zdrowie.

bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2704
Biurka z elektryczną regulacją wysokości, biurko z regulacją, sklep internetowy, biurko, ergonomia,Salony meblowe, Biurka z elektryczną regulacją wysokości, Projekt Ergonomia, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.691 s