Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Sport i rekreacja > Siłownie i fitness > Fitness Club Dekatlon

Fitness Club Dekatlon

Dane teleadresowe:

Piłsudskiego 27
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: (33) 822 09 31
Strona internetowa: www.dekatlon.pl

Opis:

Fitness Klub Dekatlon mieści się w pomieszczeniach o estetycznym wnętrzu, z mnóstwem przestrzeni i niepowtarzalną sportową atmosferą. Możliwości jakie stwarza nam sala do fitnesu przyciągają w równej mierze grono męskie i żeńskie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości. Posiadamy ponad 60 maszyn do treningu wszystkich grup mięśniowych: bieżnie, elipsy, stepery, symulatory wioślarskie, rowery oraz urządzenia elektroniczne do treningu wytrzymałościowego.

Przychodząc tutaj znajdujesz się zawsze pod troskliwym okiem instruktora, który podpowie jak dobrze i efektywnie ćwiczyć, ułoży Ci program treningowy i pomoże go realizować. Nie musimy przecież udowadniać że ruch jest niezbędny by cieszyć się zdrowiem i utrzymywać dobrą kondycje fizyczną. Teraz uwierz że można to zrobić w miłej przyjaznej atmosferze, wśród ludzi, którzy myślą podobnie.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2659
Siłownia, sauna, ricochet katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko