Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Usługi > Ślusarstwo > Gelender Firma Ślusarska

Gelender Firma Ślusarska

Kategoria: Ślusarstwo

Dane teleadresowe:

Szkolna 31/4
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 512 174 168
Strona internetowa: www.gelender.pl

Opis:

tal nierdzewną można znaleźć na szczycie wieżowców, w zlewie, na rękach, możesz używać narzędzi wykonanych właśnie ze stali nierdzewnej – zastosowań jest mnóstwo. Oto kilka podstawowych informacji na temat stali nierdzewnej w celu sprawdzenia jej wartości i popularności w porównaniu do innych metali.

Stal nierdzewna to stop żelaza i węgla z zawartością chromu od 10,5 - 11,5%. Prace nad nierdzewną stalą zaczęto już w 19-tym wieku ale dopiero na początku 20-ego wieku zaczęła się masowa produkcja i stosowanie.

Zawartość chromu odpowiada za właściwości nierdzewne. Kiedy chrom wchodzi w kontakt z tlenem tworzy cienką powłokę (błonkę) - tlenek chromu, który otacza stal i stanowi swego rodzaju barierę przed korozją.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Balustrady, schody, barierki, bariery, konstrukcje, elementy, gelender, spawanie, spaw,Ślusarstwo, Gelender Firma Ślusarska, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.661 s