Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > AGD i RTV > Sprzęt AGD > Kuna System

Kuna System

Dane teleadresowe:

Krakowska 367
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 8105722
Telefon: 510189886
Telefon: 510189899
Strona internetowa: www.kunasystem.pl

Opis:

Kim jesteśmy?
Jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży uzdatniania wody pitnej oraz oczyszczania powietrza. Kuna System oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że każdy zasługuje na to, by pić krystalicznie czystą wodę i oddychać powietrzem wolnym od smogu i zanieczyszczeń. Naszą misją jest uwolnić świat od plastiku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Bluewater w Polsce oraz partnerami i dystrybutorami najlepszych na świecie producentów, m.in. BWT, Borg and Overström, Sharp, 3M, John Guest, Ideal, Blaupunkt, Kuna Filter, Blueair czy LIFAair.

Czym się zajmujemy?
W skrócie - sprzedażą i serwisem. Filtry do wody, dystrybutory wody pitnej, skuteczne oczyszczacze powietrza - nie mają dla nas tajemnic. W ofercie skierowanej do naszych klientów znajdują się wyłącznie produkty niezawodne, gwarantujące bezpieczeństwo i spokojne, wieloletnie użytkowanie. Do oferowanych przez nas produktów oferujemy montaż oraz wsparcie techniczne. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy chętnie dobiorą urządzenia dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie.

Woda i powietrze to nasza pasja!
Z roku na rok podnosimy kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu. Fachowo doradzamy i pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń oraz filtrów, tak by nasi klienci mogli cieszyć się krystalicznie czystą wodą i zdrowym powietrzem. Wierzymy i działamy według zasady, że „tylko najlepsze jest wystarczająco dobre”. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Zapraszamy do świata czystej wody i zdrowego powietrza.

bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
dystrybutory wody, filtry do wody, oczyszczacze powietrza bielsko, nawilżacze powietrza, jaki filtr do wody wybrać,Sprzęt AGD,Sklepy internetowe,Kuna System katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.655 s