Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Internet i komputery > Strony internetowe > eSalamara Czauderna Tomasz

eSalamara Czauderna Tomasz

Dane teleadresowe:

Bogusławskiego 22
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 608 395 734
Strona internetowa: www.esalamandra.com.pl
Gadu-Gadu: 5597160
Skype: tczaude

Opis:

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Agencja interaktywna e-Salamandra to zespół młodych ludzi zajmujący się kompleksowym wdrażaniem nowych oraz migracją już obecnych serwisów internetowych do nowych rozwiązań.

Nasza oferta jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Poszukujących pełnego wsparcia i profesjonalnego podejścia przez cały czas istnienia strony w sieci nie tylko przy wdrożeniu. Z optymalnym wykorzystaniem budżetu.

 Nasza oferta to tylko sprawdzone, stabilne oraz bezpieczne rozwiązania.

Jesteśmy jednym z nielicznych obecnie dostawców który utrzymuje domeny u polskich dostawców a zarazem serwery DNS opierają się o usługi CDN dając gwarancje bezpieczeństwa dla tego typu usług.

 Hosting opieramy tylko o wydajne serwery oparte o pełną wirtualizację lub serwery dedykowane aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług. Nasze serwery są zlokalizowane głównie w polskich lokalizacjach dzięki temu szybkość odpowiedzi jest obniżona do minimum. Nasze systemy konfigurowane są w założeniu o ciągła aktualizację zapewniając aktywne usuwanie zagrożeń.

 Wszystkie nasze rozwiązania wdrożenia opieramy o systemy zarządzania treścią takie jak Drupal oraz Prestashop. Należą one do grupy systemów będące najdłużej na rynku światowym oraz charakteryzujące się ponad przeciętną paletą rozwiązań technicznych.

 Nasze studio zajmujące się identyfikacją wizualną doskonale zdaje sobie sprawę że projekt graficzny jest jednym najważniejszych elementów kreowania wizerunku firmy na rynku. Dlatego każdą szatę graniczną wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta. Z dostosowaniem do obecnych standardów oraz wymogów stawianych przez usługowców internetowych oraz organizację ds. standardów w sieci.

 Obsługa strony internetowej powinna dawać maksimum możliwości z możliwie prostym przejrzystym panelem zarządzającym. I tej zasady się trzymamy oraz gwarantujemy pomoc w całym tym procesie .

Zdajemy sobie również sprawę że strona to nie wszystko aby obsługa była na najwyższym poziomie ale również sprzęt firmowy oraz oprogramowanie. Nasza oferta również uzupełnia doradztwo w tym zakresie.

Jeżeli chciałbyś poznać cała naszą ofertę zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcia:

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2667
strony internetowe, sklepy internetowe, blogi, serwery, hosting,Strony internetowe,Firmy internetowe,eSalamara Czauderna Tomasz katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.748 s