Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Szkoły tańca > Stowarzyszenie Promocji Kultury - U Zosi

Stowarzyszenie Promocji Kultury - U Zosi

Dane teleadresowe:

Gałczyńskiego 18/11
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 514 751 460
Strona internetowa: www.u-zosi.pl

Opis:

Organizujemy Kursy Tańca:

1) dla Dzieci - na kursach organizowane przez nasze Stowarzyszenie uczą się tańczyć przy piosenkach z tekstem polskim, podkreślając treść rytmem. W wielu wypadkach taniec towarzyski (proszę zapytać fachowców) uczy prawidłowej sylwetki, a tym samym spełnia rolę uzupełniającą do gimnastyki korekcyjnej. Poprawia zdolność koncentracji, wyobraźni i myślenia przestrzennego, co wyraźnie wpływa na efekty umiejętnego uczenia się w szkole. Młodzież poznaje nowe przyjaźnie, wytycza nowe cele, uczy się systematyczności i obowiązkowości, co przenosi się na wyniki w nauce.

2) dla Dorołych - odkrywają nowe oblicza małżeństwa – zauważając, iż taniec ze współmałżonkiem może dać więcej satysfakcji niż tańczenie z obcym partnerem – partnerką (indywidualne układy i choreografie taneczne). Dla osób stanu wolnego możliwość poznania nowej sympatii, a może… Taniec, to doskonała zabawa; ćwiczenia ciała i ducha. Możliwość spotkań z ludźmi tańczącymi z całej Polski i zza granicy. Zapraszamy raz w tygodniu na dwie jednostki lekcyjne z małą przerwą. Dla ludzi, którym to nie wystarcza – możliwość zajęć dodatkowych.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2706
szkoła tańca, kurs tańca, turnieje, Szkoły tańca, Organizatorzy imprez, Stowarzyszenie promocji kultury U Zosi Bielsko-Biała, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.689 s