Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Medycyna i zdrowie > Szpitale > NZOZ Klinika św. Łukasza

NZOZ Klinika św. Łukasza

Kategoria: Szpitale

Dane teleadresowe:

Żółkiewskiego 40
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: (33) 815 11 13
Strona internetowa: www.klinika.bielsko.pl

Opis:

Ośrodek chirurgii Klinika św. Łukasza w Bielsku-Białej działa od stycznia 2000r. Dysponuje blokiem operacyjnym z 2 salami operacyjnymi, oddziałem szpitalnym z 14 łóżkami rozmieszczonych w salach dwuosobowych, a także salą inten­sywnego nadzoru medycznego. W części ambulatoryjnej znajdują się gabinety lekarskie, pokój zabie­gowy oraz pracownia RTG i USG W osobnym skrzydle znajduje się Zakład Rehabilitacji.

 

W naszym ośrodku leczymy schorzenia z zakresu ortopedii, laryngologii oraz chirurgii ogólnej.

 

 

 

Głównym profilem w dziedzinie ortopedii jest leczenie schorzeń stawów i na­stępstw urazów sportowych. Zespół ortopedów specjalizuje się w operacjach artro­skopowych kolana i barku. Schorzenia i urazy narządu ruchu nie wymagające operacji leczone są przy współpracy doświadczonego zespołu fizjoterapeutów. W klinice wyko­nuje się również endoprotezoplastyki biodra, kolana, barku i stawów ręki.

Zespół lekarzy - specjalistów chirurgii urazowej i ortopedycznej Kliniki Św. Łuka­sza przeprowadził w ciągu ostatnich 5 lat około 4000 operacji kolan, głównie techniką artroskopową. Operacji rekonstrukcjii napraw więzadeł krzyżowych kolana wykonali­śmy w naszym ośrodku około 400.

Personel Kliniki św. Łukasza stanowi doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek, który stale podnosi swoje umiejętności w Polsce i za granicą. Zespół wykonuje około 1800 operacji rocznie.

Klinika św. Łukasza współpracuje ze Śląską Akademią Medyczną oraz innymi renomowanymi ośrodkami w Polsce i za granicą, swoje publikacje przedstawia na sympozjach naukowych i na łamach literatury fachowej. Każdego roku z naszych doświadczeń korzystają lekarze, którzy przyjeżdżają z całej Polski w celu odbycia szkoleń.

 

Mapa:


bladzmiana

Komentarze

ENDOPROTEZA STAWU KOLANOWEGO
Data: 2009-11-16 Autor: nie zarejestrowany ~
Witam, chciałam zapytać czy w każdym wieku można zglosić się do was na wstawienie endoprotezy do stawu kolanowego? Jest to konieczne ponieważ nie mam możliwości poruszania się,natomiast chirurg do którego chodzę twierdzi że jestem zbyt młoda na taką operację a mam dopiero 54 lata.Prosze o odpowiedź.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Bielsko - Biała, szpital, szpitale, szpital św Łukasza, operacje, poradnie specjalistyczne, rehabilitacja, rtg, nzoz katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.679 s