Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Medycyna i zdrowie > Szpitale > NZOZ Szpital pod Bukami

NZOZ Szpital pod Bukami

Kategoria: Szpitale

Dane teleadresowe:

Szara 5
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: (33) 829 95 00
Telefon: (33) 829 95 01
Fax: (33) 829 95 02
Strona internetowa: www.szpitalpodbukami.pl

Opis:

"Szpital pod Bukami" rozpoczął działalność w 2002 roku. Został zbudowany w spokojnej i miłej okolicy u podnóża Szyndzielni. Od początku wykonujemy zabiegi w dwóch podstawowych oddzialach: ORTOPEDYCZNO-URAZOWYM i OKULISTYCZNYM. Od 2005 roku dołączył także oddział UROLOGICZNY - chirurgii krótkoterminowej. Wykonujemy zabiegi w ramach NFZ i odpłatnie. W naszej jednostce czynne są również poradnie specjalistyczne (NFZ) i prywatne gabinety lekarskie, działają pracownie specjalistyczne RTG i USG oraz USG Doppler (NFZ).

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie zapewniającym naszym pacjentom właściwą diagnostykę i bezpieczne wykonywanie zabiegów operacyjnych. Nasi lekarze regularnie wyjeżdżają na kursy doszkalające w kraju i za granicą.

Szpital wraz z kompleksem poradni specjalistycznych został oddany do użytku w 2002 roku i był projektowany według najnowszych standardów dla budynków medycznych i wykończony przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Obiekt jest pozbawiony barier architektonicznych. Priorytetem właścicieli była estetyka i ergonomia wewnątrz i zewnątrz budynku.

Blok operacyjny Szpitala Pod Bukami składa się z trzech klimatyzowanych sal operacyjnych, spełniającej najwyższe międzynarodowe wymagania higieniczne i techniczne.

Wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt operacyjny do zabiegów ortopedycznych, okulistycznych i urologicznych oraz nawiewy laminarne.
Na bloku operacyjnym pracują doświadczeni lekarze wykonujący szerokie spektrum zabiegów operacyjnych.

Szpital składa się z bloku operacyjnego i trzech oddziałów zabiegowych /Ortopedyczno - Urazowego, Okulistycznego, i Urologicznego/.

Pacjenci po zabiegach operacyjnych przenoszeni są na oddział łóżkowy składający się z czterech sal trzyłóżkowych i dwóch jednołóżkowych. W każdym pokoju znajduje się osobny węzeł sanitarny, telewizor, a pokoje są klimatyzowane. Z okien rozciąga się widok na pięknie zadrzewioną skarpę.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Bielsko - Biała, szpital, szpitale, szpital pod bukami, okulista, ginekolog, laryngolog, usg, rtg, nfz katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.712 s