Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Transport > Taxi > Taxi

Taxi

Kategoria: Taxi

Dane teleadresowe:

Generała Władysława Sikorskiego 10
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 488 0 222
Telefon: 608 209 722
Strona internetowa: www.taxi-bielsko.pl

Opis:

 Prywatny transport osób w Bielsku Białej cieszy się dużą popularnością i czasem trudno się zdecydować na wybór odpowiedniej dla siebie taksówki. Co jest czynnikiem decydującym? Na pewno Klienci biorą pod uwagę kwestię bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Nasze Taxi Bielsko Biała jest z całą pewnością liderem na rynku, dzięki opinii profesjonalnego, doświadczonego i sprawnego przewoźnika, jaką wypracowaliśmy przez lata obecności na rynku. Nasza taksówka jest punktualnie pod wskazanym adresem, ponieważ szanujemy Państwa czas- doskonale wiemy jak ważna jest terminowość. Podobnie jak Państwo, dużą wagę przywiązujemy do wyglądu naszej taksówki – dbamy o to, aby zawsze była czysta i pachnąca, a klienci którzy z nami podróżują mogli poczuć się miło i bezpiecznie. Podróżujemy na różnych trasach, m.in. na lotniska Pyrzowice i Balice.
Jeśli znają Państwo dokładny termin wylotów, mogą Państwo dokonać rezerwacji kursu, dzięki czemu Taxi Bielsko zapewnia szybki i sprawy przejazd w korzystnej cenie. Nasza taksówka przyjmuje zgłoszenia całodobowo. Możesz dzwonić do nas bez wahania w sprawach pilnych. Przyjedziemy po Ciebie tak szybko jak to tylko możliwe. Przyjmujemyh rozliczenia bezgotówkowe za kursy. Serdecznie zapraszamy.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2664
Taxi Bielsko Biała, taxi Bielsko, transport, taksówka, taksówki, Balice, Pyrzowice, Taxi Bielsko, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko