Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Usługi > Tłumaczenia > ag Minopta

ag Minopta

Kategoria: Tłumaczenia

Dane teleadresowe:

Kozia 3
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 513 500 862
Strona internetowa: www.niemiecki.website.pl

Opis:

Moja działalność to tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego i na język niemiecki. Pracę tę wykonuję od dokładnie 10 lat stąd lista dziedzin techniki, w których pochwalić się mogę dużym doświadczeniem jest naprawdę duża. Ma to wpływ zarówno na jakość, jak i na szybkość tłumaczenia.

Moimi ulubionymi dziedzinami tłumaczeń są informatyka, budownictwo oraz maszyny i urządzenia, ale sprostam praktycznie każdemu wyzwaniu w zakresie najbardziej wymagających tłumaczeń specjalistycznych. Jestem ukierunkowany na merytoryczną poprawność przekładu, przy równoczesnym jak najbardziej wiernym odwzorowaniu formatu pliku źródłowego w pliku wynikowym tłumaczenia.

Tłumaczę pliki PDF, pliki graficzne zawierające tekst i popularne pliki pakietu Microsoft Office. Jeśli chodzi o te ostatnie, to jestem nie tylko mocno zaawansowanym ich użytkownikiem, lecz również tworzę w nich własne narzędzia usprawniające pracę tłumacza. Ich zadaniem jest zyskać cenndy czas, potrzebny na najistotniejszą semantyczną stronę przekładu.

Wykonuję również lokalizację oprogramowania oraz lokalizację serwisów internetowych.

Służę zarówno swoim doświadczeniem, analitycznym i kreatywnym umysłem, bogatym warsztatem informatycznym, jak i  dzień w dzień udoskonalaną metodologią tłumaczeń.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
niemiecki tłumaczenia, tłumacz techniczny niemiecki, tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia na język niemiecki, niemiecki tłumaczenia budownictwo, niemiecki tłumaczenia informatyka, niemiecki tłumaczenia maszyny ,Tłumaczenia,ag Minopta katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.71 s