Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Finanse > Windykacja > Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Marzena Majdak

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Marzena Majdak

Kategoria: Windykacja

Dane teleadresowe:

1 Maja 34a/2a
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 815 60 61
Fax: 33 815 60 61
Strona internetowa: www.bielsko.komornik.pl

Opis:

Komornik Sądowy zajmuje się wykonywaniem rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych w drodze przymusu egzekucyjnego. Komornicy wykonują swoje czynności w sposób przewidziany przez przepisy kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych i egzekucji.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 29.08.1997r. o komornikach sądowych i egzekucji, komornik działa na obszarze swojego rewiru komorniczego.
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Marzena Majdak jest również właściwy do prowadzenia egzekucji poza w/w obszarem.
Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 27.08.1997r. o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
komornik sądowy,komornik,komornik bielsko-biała,komornik bielsko,bielsko-biała komornik,bielsko komornik,komornik majdak,majdak marzena,majdak komornik,bielsko-biała komornik sądowy,bielsko-biała komornik majdak,bielsko komornik majdak,Sądy,Windykacja,Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Marzena Majdak katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.795 s