Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Usługi > Wydawnictwa i poligrafia > Pica Print Studio

Pica Print Studio

Dane teleadresowe:

Zagrody 63
Bielsko - Biała 43-344
Telefon: 33822 24 25
Telefon: 664 063 872
Strona internetowa: www.picaprint.pl
Gadu-Gadu: 2573573
Skype: srokarob

Opis:

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w poligrafii, zarówno w DTP (skład i przygotowanie do druku) jak i w druku, zapewniamy sprawną i bezproblemową obsługę każdego zlecenia.

Wykonujemy zlecone prace od napisania tekstów i zrobienia zdjęć, poprzez skład (również z dostarczonych materiałów), do wydania gotowego produktu. Wykonujemy również poszczególne prace (np. wyłącznie przygotowanie lub wyłącznie druk z dostarczonego pliku).

W swojej ofercie mamy również druk cyfrowy, dzięki któremu możemy realizować druki niskonakładowe wysokiej jakości w bardzo krótkim czasie.

Wykonujemy również nadruki na przedmiotach techniką termotransferu (sublimacji) oraz druk bezpośredni na przedmiotach, które dają możliwość wykonania indywidualizacji w pełnym kolorze (nawet zdjęcia).

Klientom indywidualnym proponujemy (foto) kalendarze oraz (foto) albumy z własnymi zdjęciami oraz wiele gadżetów z możliwością dowolnego nadruku.


Zapraszamy do współpracy!

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2706
Druk cyfrowy, Druk offsetowy, Przygotowanie do druku, Kalendarze indywidualne, Druk na przedmiotach, Gadżety reklamowe z nadrukami według projektów i propozycji klienta - firmowe i indywidualne.,Wydawnictwa i poligrafia,Grafika komputerowa,Pica Print Studio katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.689 s