Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Rozrywka > Wypożyczalnie VHS i DVD > X-zone Videoworld

X-zone Videoworld

Dane teleadresowe:

Mostowa 5
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 498 70 71
Strona internetowa: www.videoworld.pl

Oddziały firmy:

Bielsko- BIała ul. Wapienicka 2
Bielsko-Biała ul. Powstańców Sląskich 6
Czechowice Dziedzice ul. Piłsudskiego 14
Cieszyn ul. Kolejowa 16
Żywiec ul. Dworcowa 22 a

Opis:

Posiadamy 62 salony DVD i Blu-Ray. W tym 2 prowadzone są w oparciu o umowy franchisingu, 48 na zasadzie umowy partnerskiej.

Pierwszy salon Video World powstał w Rybniku w 1990 roku. Dynamiczny rozwój sieci w latach 90-tych umocnił pozycje firmy na rynku, a znak firmowy Video World jest rozpoznawalną marką w Polsce. Kapitał firmy w 100% należy do krajowych inwestorów. Baza klientów obejmuje 900 tys. rejestrów, z czego 550 tys. to aktywni, stali klienci Video World.

W październiku 2011 r. w salonach Video World wprowadzono nową usługę, jaką jest wymiana filmów na płytach DVD i BLU RAY oraz gier komputerowych będących własnością klienta na płyty DVD i gry będące własnością Video World. Specjalnie na potrzeby tej usługi dokonano przesunięcia od 500 do 2000 sztuk płyt będących w posiadaniu sieci do specjalnie wydzielonych boksów tzw. X-zone.

Każda wymiana podlega kwocie w wysokości zaledwie 3 zł. Wymieniać można filmy, które spełniają wszystkie normy użytkowania oraz gry: Playstation 3, Nintendo wii, X-box, PSP

Dokonujemy następującej formy wymiany i przeliczania wg zasady:

- 1 film Klienta na 1 film ze Strefy

- 1 grę Klienta na 4 filmy ze Strefy

- 1 gra Klienta na 1 grę ze Strefy lub 4 filmy ze Strefy

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2708
wymiana filmów, wymiana gier, wypożyczanie płyt DVD, wypozyczanie BLU _RAY, Wypożyczalnie VHS i DVD,Wypożyczalnie, X-zone Videoworld Bielsko, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.707 s