Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Medycyna i zdrowie > Weterynaria > Przychodnia Weterynaryjna "Górska" Lek.Wet. Joanna Springer

Przychodnia Weterynaryjna "Górska" Lek.Wet. Joanna Springer

Kategoria: Weterynaria

Dane teleadresowe:

Maciejów 6
Bierna 34-325
Telefon: 732241469
Strona internetowa: przychodniagorska.pl

Opis:

 Pomysł otworzenia przychodni weterynaryjnej powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców gminy Łodygowice na usługi weterynaryjne.
Przychodnia Weterynaryjna Górska mieści się w malowniczo położonem Biernej.
Głównym obszarem naszej działalności są szeroko pojęte zwierzęta towarzyszące. W naszej pracy kierujemy się miłością do zwierząt i dokładamy wszelkich starań, żeby jak najlepiej zająć się Waszymi pupilami, dokładnie zdiagnozować i starannie poprowadzić leczenie. Bardzo zależy nam na Waszym zaufaniu.
Oferujemy usługi w zakresie leczenia internistycznego, profilaktyki, diagnostyki laboratoryjnej, chirurgii i stomatologii.
Przychodnia czynna jest w dość niestandardowych godzinach, które są również ukłonem w kierunku osób pracujących. Przy zwiększonym zainteresowaniu naszymi usługami postaramy się o wydłużenie godzin pracy przychodni.
Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt drogą telefoniczną, co pozwoli nam uniknąć kolejek i ułatwić nam pracę.

bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Weterynarz, Gabinet Weterynaryjny, Psy, Koty,Weterynaria,Przychodnia Weterynaryjna "Górska" Lek.Wet. Joanna Springer, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.717 s