Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Kursy i szkolenia > Coaching

Coaching

Dane teleadresowe:

Bobrecka 25
Cieszyn 43-400
Telefon: 501709445
Strona internetowa: www.annarybak.pl

Opis:

Life Coaching
Celem life coachingu jest uzyskanie bardziej satysfakcjonującego poziomu życia, poprawa komunikacji z otoczeniem, większa otwartość na zmiany związana z rosnącym zaufaniem do siebie. Poczucie decyzyjności kierunkowania swojego życia a co za tym idzie wzięcie odpowiedzialności za każdy przeżyty dzień.

Life coaching pozwoli Tobie:
poznać i zaprzyjaźnić się z sobą samym
rozpoznać nieproduktywne i ograniczające przekonania, wzorce zachowań i reakcji emocjonalnych, które w sposób nieświadomy kierują naszym życiem
wzmocnić poczucie własnej wartości
świadomie kierować własnym życiem, karierą zawodową
świadomiej kształtować pragnienia, odnajdywać cele, być skutecznym w działaniu
korzystać pełniej ze swoich możliwości, kompetencji
rozpoznawać potrzeby rozwojowe kompetencji i umiejętności potrzebne do osiągania zamierzonych celów
uzyskać równowagę w różnych płaszczyznach życiowych – praca, rodzina, pasja, przyjaciele itp
poprawić relacje z ważnymi osobami
określić swój potencjał i przekroczyć ograniczenia
cieszyć się prostotą życia

Coaching dla par:
Jest przeznaczona dla osób poszukujących rozwoju dla swojego związku, rozwiązania wspólnych problemów, osiągnięcia wspólnych celów.
Problemy pojawiające się w relacji pary po pewnym czasie są normalnym etapem dojrzewania związku. Wynikają one między innymi z tego, że:
Każda osoba w jakiś sposób się rozwija na przestrzeni lat, staje się innym człowiekiem niż na początku związku, dojrzewa, zmienia wartości, poglądy. Pojawiają się nowe zainteresowania, nowe autorytety często różne od preferencji partnera.

W związku z naszym rozwojem i upływającym wiekiem zmieniają się też nasze potrzeby - kiedy poznałaś swojego ukochanego, lubił z Tobą wychodzić na spacery, teraz nie możesz go oderwać komputera...

Kolejnym aspektem są nasze przekonania, które wyrabiamy sobie na temat drugiej osoby na przestrzeni wspólnie spędzonych lat. Często niewspierające przekonania powodują zamkniętą postawę na relację, pozbawioną naturalnej ciekawości drugiej osoby. Efektem jest mniejsza cierpliwość i irytacja dotycząca najdrobniejszych rzeczy.
Pojawiają się też problemy komunikacyjne. Na początku związku rozumieliście się "bez słów " a problemy, które się pojawiały były rozwiązywane przy pomocy ustępstw i w imię miłości. Dzisiaj może to już nie wystarczać i pojawia się potrzeba wypracowania nowej formy komunikacji i umiejętności rozwiązywania konfliktów.

By nadążyć za zmieniającą się dynamiką związku i za nami samymi zmieniającymi się w związku, potrzebujemy pracować nad związkiem. Czasami ta praca okazuje się za trudna i za ciężka, dlatego warto skorzystać z pomocy coacha, który pomoże poukładać na nowo Waszą relację.

Coaching zawodowy:
Jest związany z Waszą drogą zawodową. Pomaga odkrywać mocne strony i pasję oraz wybierać najlepszy kierunek kariery zawodowej. Wspiera przy nowych projektach, zmianie pracy, stanowiska. Rozwija kreatywność i sposób radzenia sobie ze stresem czy też wypaleniem zawodowym. Rozwija umiejętności komunikacyjne, zarządzania zmianą. Wzmacnia poczucie własnej wartości, zdolności adaptacyjne.
Jeżeli masz poczucie, że chcesz swoją pracę zamienić na pasję, potrzebujesz znaleźć nowe rozwiązania dla swojej firmy, chcesz wyjść poza dotychczasowe schematy działań – to wszystko jest możliwe i warto spróbować zaczerpnąć ze swoich nieuświadomionych zasobów.
Jeżeli masz poczucie, że Twoje życie płynie w bliżej nie znanym Ci kierunku. Że to co robisz w życiu jest raczej pochodną przypadku i sumy zbiegów okoliczności. Jeżeli już wiesz czego nie chcesz w życiu, ale problemem jest zdefiniowanie czego chcesz i dokąd chcesz pójść – zapraszam na pierwsze bezpłatne spotkanie, na którym możesz sprawdzić, czy jestem osobą, która może towarzyszyć Ci w tej ciekawej wędrówce odkrywania siebie i ukrytych talentów.


Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2705
terapia, rozwój osobisty, szkolenia, kursy, gestalt, budowanie relacji, rozwiązywanie konfliktów, kariera zawodowa, rozwój zawodowy, Kursy i szkolenia, Agencje reklamowe, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.706 s