Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Budownictwo > Materiały budowlane > Polifarb-Market Sp. z o.o.

Polifarb-Market Sp. z o.o.

Dane teleadresowe:

Frysztacka 163
Cieszyn 43-400
Telefon: (33) 85 77 421
Fax: 33 85 10 008
Strona internetowa: www.pmarket.pl

Oddziały firmy:

Studio Dekoral
ul. Stawowa 71,
43-400 Cieszyn
tel/fax: 33 85 75 315

Opis:

Wobec dużej ilości farb dostępnych na rynku można bardzo łatwo stracić głowę. Zaufanie można mieć zwłaszcza dla firm które swoją pozycje mają ugruntowaną i śmiało możemy im zaufać. Farby proszkowe używane w przemyśle przez profesjonalne lakiernie, które wymagają odpowiedniego przygotowania malowanego podłoża. Są one jednak przyjazne dla środowiska. Malowanie tego typu farbami jest czynnością łatwą, tym bardziej w zastosowaniu przemysłowym, gdzie używa się farby proszkowe.

Producent polskich wyrobów do malowania a zwłaszcza tych proszkowych czyli przemysłowych wiąże się z długoletnim doświadczeniem.
Patrząc na rynek w kraju można wyszukać masa sklepów z materiałami budowlanymi, ale nie wszystkie mają tak wielkie doświadczenie jak nasz firma. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami odnośnie asortymentu farb proszkowych, informacje techniczne, karty informacyjne, ulotki, prospekty, karty charakterystyk substancji chemicznych i wiele wiele innych. Dostarczamy farby spełniające najwyższe światowe standardy jakościowe.

Wyroby chemiczne, posiadając własną mieszalnię ciekłych farb na metal, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom nawet najmniejsze ilości kolorowanych na życzenie prostych w aplikacji szybkoschnących wyrobów alkilowych bądź zaawansowanych technologicznie dwuskładnikowych farb epoksydowych lub poliuretanowych.
Nasze wyroby do stolarki budowlanej, mają szereg zastosowań od aplikacji do malowania metali, po farby do znakowania jezdni.

W naszej ofercie posiadamy duży zestaw farb różnych barw, lakierów, emalii, słowem wszystko, co jest konieczne do nadania materiałom ekspluatacyjnym trwałego wyglądu. Zamówienia można składać zarówno przez Internet na naszej stronie, jak i w siedzibie spółki. Cały czas pozostajemy w ścisłej współpracy z naszymi klientami.
Nasi doradcy techniczni zapewniają profesjonalny dobór wyrobów spełniających indywidualne wymagania każdego klienta, oferując zarówno produkty standardowe, jak i produkowane na zamówienie. W razie potrzeby pilotujemy wdrożenie wyrobu bezpośrednio na linii technologicznej.

Dbamy o to, żeby nasze usługi stawały się jeszcze lepsze.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
mieszalnia farb, farby przemysłowych, farby antykorozyjne, wyroby do stolarki budowlanej, malowania metali, farby do znakowania jezdni, farby dekoral , farby proszkowe,Materiały budowlane,Remonty i wykończenia wnętrz,Farby antykorozyjne katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.724 s