Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Sport i rekreacja > Ośrodki rekreacyjne > Gościniec Sportowy MOSiR w Cieszynie

Gościniec Sportowy MOSiR w Cieszynie

Dane teleadresowe:

Al. Jana Łyska 21
Cieszyn 43 - 400
Telefon: (33) 852 53 48
Telefon: 0 504 28 54 77
Strona internetowa: www.mosir-hotel.pl

Opis:

Integralną częścią kompleksu sportowo – rekreacyjnego są 3 boiska piłkarskie, z których pełnowymiarowa główna płyta z bieżnią lekkoatletyczną znajduje bezpośrednio obok "Gościńca Sportowego" a boiska treningowe; jedno pełnowymiarowe, a drugie nieco mniejsze położone są w odległości ok. 500 m od płyty głównej.

„Gościniec Sportowy” w swojej ofercie ma również halę sportową o wymiarach 30m x 17m wraz z zapleczem szatniowym (6 szatni) oraz widownią na 400 miejsc, która w bieżącym roku została gruntownie zmodernizowana i przebudowana.

Tylko 150 m od „Gościńca Sportowego” znajduje się odkryte kąpielisko (czynne w sezonie letnim) z basenami pływackimi o wymiarach 25m x 50m, 25m x 25m, brodzikiem dla dzieci, 30 – to metrową zjeżdżalnią i boiskiem do siatkówki plażowej.

W odległości 1 km od „Gościńca Sportowego” usytuowane jest odkryte sztuczne lodowisko czynne w sezonie zimowym. W sezonie letnim na lodowisku znajduje się skate – park, w którym można pojeździć na rolkach lub deskorolce.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2672
Gościniec Sportowy, MOSiR, cieszyn, w cieszynie, miejski ośrodek sportu i rekreacji, ośrodek rekreacyjny, boisko, hala sportowa, basen, lodowisko ,Ośrodki rekreacyjne,Gościniec Sportowy MOSiR w Cieszynie katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.763 s