Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Zakupy > Sklepy przemysłowe > Monoi Tiara Natural Cosmetics

Monoi Tiara Natural Cosmetics

Dane teleadresowe:

Górny Rynek 7
Cieszyn 43-400
Telefon: 661 120 161
Strona internetowa: www.monoitiara.pl

Opis:

Sklep monoi tiara natural cosmetics powstał z zamiłowania do natury i zdrowego trybu życia. Wierzymy, że dbałość o środowisko naturalne, własne ciało i zdrowie  to dzisiaj nie tylko moda, ale sposób życia i konieczność. Dlatego w sklepie monoi tiara natural cosmetics oferujemy kosmetyki naturalne. Do ich produkcji wykorzystuje się substancje naturalne, w dużej części pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych. Nie zawierają one substancji przemysłu petrochemicznego, syntetyków, ekstraktów z roślin modyfikowanych genetycznie, testowanych na zwierzętach. Kosmetyki naturalne wyprodukowano zgodnie z zasadą Fair Trade i umieszczono w opakowaniach biodegradowalnych lub z recyclingu.

 

W sklepie monoi tiara natural cosmetics realizujemy dwa cele:

 

 

Po pierwsze – nie szkodzić. To dość szerokie pojęcie i dotyczy ono wielu aspektów naszego życia. Nie chcemy zachęcać ludzi do kupowania i stosowania produktów, które szkodzą zdrowiu, przyczyniają się do wielu dolegliwości i chorób oraz degradują środowisko naturalne.

 

Po drugie – edukacja. Dla nas ważne jest, aby konsumenci świadomie podejmowali decyzje o zakupach. Szczególnie odnosi się to do kosmetyków i żywności. Dlatego w swojej pracy staramy się przekazywać klientom wiedzę na temat kosmetyków naturalnych – o ich składnikach i wpływie na skórę, włosy oraz cały organizm. Namawiamy ich, aby w trakcie zakupów zwracali uwagę na etykiety produktów, aby zadawali sprzedawcom pytania o zastosowanie i działanie na skórę składników zawartych w kosmetykach.


Zdjęcia:

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2708
kosmetyki naturalne, kosmetyki dla alergików, kosmetyki dla dzieci, kosmetyki dla mężczyzn, mydła, szampony, balsamy, olejki, dezodoranty, kremy, pasty do zębów, sole, artykuły higieniczne, glinki, maseczki, mleczka, toniki, żele, koloryzacja, odżywki, stylizacja, perfumy, olejki eteryczne, orzechy piorące, Sklepy przemysłowe,Sklepy internetowe, MONOI TIARA natural cosmetics Cieszyn, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.644 s