Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Usługi > Usługi ślubne > Aleksandria

Aleksandria

Kategoria: Usługi ślubne

Dane teleadresowe:

Mennicza 1
Cieszyn 43-400
Telefon: 883 577 395
Strona internetowa: www.organizacja-slubow.com

Opis:

Aleksandria to zgrany zespół specjalistów zajmujących się zarówno kompleksowo jak i częściowo organizacją eventów ślubnych. Jesteśmy rodzinną agencją, która połączyła dwa pokolenia, wiążąc doświadczenie i profesjonalizm ze świeżością i kreatywnością unikatowych pomysłów.

Naszym celem jest sprawienie, by ten najważniejszy dzień Waszego życia był wyjątkowy, a przygotowania do niego proste i przyjemne. Korzystając z usług najwyższej klasy specjalistów oszczędzasz nie tylko swój cenny czas ale także pieniądze.

Poprzez doskonałą znajomość rynku ślubnego konsultanci w Aleksandrii pomogą Wam zorganizować ślub i wesele dostosowane do waszych finansowych możliwości przy zachowaniu wysokiej jakości usług podwykonawców.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
ślub, wesele, koordynacja, impreza, Aleksandria Cieszyn, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.753 s