Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Kursy i szkolenia > Ośrodek Szkolenia Kierowców Endi 2 - Łukasz Gąsiorek

Ośrodek Szkolenia Kierowców Endi 2 - Łukasz Gąsiorek

Dane teleadresowe:

M. Konopnickiej 10
Czechowice-Dziedzice 43-502
Telefon: 691 84 90 90
Strona internetowa: www.oskendi2.pl

Oddziały firmy:

Zabrzeg, ul. Stadionowa 30

Opis:

Chcesz czuć się na drodze pewnie i swobodne, poznać poprawną technikę jazdy i przy okazji zdać za pierwszym razem ? A może masz już prawo jazdy i chcesz pod okiem specjalistów podnieść swoje umiejętności ? Jeżeli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie !

Możemy Cię wiele nauczyć, lecz o tym możesz się przekonać sam. Sprawimy, że każda chwila na drodze będzie wspaniałą przygodą pełną niezapomnianych wrażeń!

Od początku naszej działalności najważniejsza dla nas była jakość szkolenia. Nie osiadamy na laurach, wciąż się rozwijamy, dążymy do doskonałości. Wysoka jakość naszych usług sprawiła, iż szybko zdobyliśmy zaufanie szerokiej rzeszy kursantów. Dzięki profesjonalnemu podejściu, staliśmy się obecnie jedną z najchętniej wybieranych przez przyszłych kierowców szkołą jazdy.

Dziś o szkoleniu kierowców wiemy już niemal wszystko. Osiągamy doskonałe wyniki w szkoleniu zarówno dorosłych jak i młodzieży. Udało nam się sprostać ogromnym oczekiwaniom naszych klientów, którzy decydując się na nasz ośrodek, mają pewność, że zostaną doskonale przygotowani zarówno do egzaminu państwowego na prawo jazdy jak i do samodzielnego, bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2710
Prawo jazdy, prawo jazdy kategorii A B, nauka jazdy, prawo jazdy, prawko, szkolenie na prawo jazdy, doszkalanie prawo jazdy, osk, szkolenie kierowców, szkoła jazdy, instruktor, instruktor nauki jazdy, motocykl, Czechowice Dziedzice, Zabrzeg, Bielsko Biała, Kursy i szkolenia, Szkoły nauki jazdy, Ośrodek Szkolenia Kierowców Endi 2 - Łukasz Gąsiorek, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.669 s