Słowo (np. pizza):
Miasto:

Dekolux

Dane teleadresowe:

Dębowa 14
Górki Wielkie 43-436
Telefon: 600-012-471
Strona internetowa: www.dekolux.pl

Opis:

Dekolux to firma z doświadczeniem na rynku która zajmuję się wykańczaniem wnętrz mieszkań domów.Podstawą naszej pracy jest jakość oferowanych usług oraz terminowość. Pracę przeprowadzamy przy użyciu wyspecjalizowanych narzędzi dzięki czemu możemy zaoferować zawsze wysoki standard wykończenia. W naszej pracy staramy się zawsze być na bieżąco dlatego stale podnosimy nasze kwalifikację poprzez kursy i szkolenia. Pracujemy na materiałach renomowanych firm polskich i zagranicznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie , każdy projekt jest wyceniany według ustaleń z inwestorem.Na życzenie klienta oprócz kosztorysu prac wykonujemy kosztorys nakładów materiałowych.

Firma posiada ubezpieczenie OC w ramach wykonywanych prac.

Zajmujemy się kompleksowymi remontami oraz wykańczaniem powierzchni mieszkalnych i komercyjnych na terenie Bielska-Białej i w promieniu do 50km.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
remonty, wykończenia wnętrz, glazurnik, malowanie, bielsko, skoczów, Remonty i wykończenia wnętrz, Usługi budowlane, Dekolux Remonty i wykończenia wnętrz, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.691 s