Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Kursy i szkolenia > Bielski Park Technologiczny Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o.

Bielski Park Technologiczny Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o.

Dane teleadresowe:

Stefana Kóski 43
Kaniów 43-512
Telefon: 32 750 82 32
Fax: 32 750 82 33
Strona internetowa: www.parklotniczy.pl

Opis:

Park Technologiczny dysponuje obiektami o powierzchni blisko 10.500 m2, w których prowadzona może być działalność produkcyjna, handlowa, usługowa, szkoleniowa, naukowo-badawcza i doświadczalna. Ponadto istnieje możliwość wynajmu nowoczesnych powierzchni biurowych w budynku kontroli lotów.

W ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, Zarząd Parku oferuje możliwość pozyskania kapitału do 800 tys. PLN  na rozpoczęcie biznesu. Głównym warunkiem współfinansowania jest spełnienie warunku innowacyjności projektu. Doświadczeni eksperci oprócz doradztwa finansowego, pomagają w budowaniu kontaktów oraz w nawiązywaniu relacji z kluczowymi partnerami.

Park oferuje szkolenia lotnicze w zakresie uprawnień PPL(A) oraz CPL(A) .

BPTLPiI Sp. z o.o. jest doskonałym miejscem zarówno na założenie nowego biznesu jak i na rozwinięcie już istniejącego. Firmy, które zdecydują się na długotrwałą współpracę mogą liczyć na doradztwo z naszej strony jak i na preferencyjne warunki najmu hal i powierzchni biurowych.

bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2709
szkolenie lotnicze, kurs pilota, pas startowy, paliwo lotnicze, hangar, hale, produkcyjne,Kursy i szkolenia, Doradztwo finansowe, Bielski Park Technologiczny Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji Kaniów, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.648 s